PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dobre praktyki: Karta Muzyka i własny zespół

Autor: Mirosław Stańczyk
06-10-2012, 22:47
Dobre praktyki: Karta Muzyka i własny zespół
Dobre praktyki: Karta Muzyka i własny zespół
Jeżeli misją gabinetu Famident Stomatologia Szyszko z Białegostoku jest, aby poprzez zgrany zespół profesjonalistów sprawić, by świat był pełen uśmiechów można domyślić się, że nie chodzi w nim wyłącznie o leczenie.

Niewiele klinik stomatologicznych posiada swójzespół, a jeszcze mniej wydaje profesjonalne płyty. Ale jeżeli w Białymstoku zapytamy o śpiewających dentystów, każdy odpowie szybko Famident Band!

Zespół składa się z siedmiu osób. Teresa Szyszko, szefowa Famidentu gra na perkusji, jej mąż Janusz na gitarze, a Łukasz Seweryński, menadżer firmy na basie. Jest też chórek złożony z dentystek, asystentek i recepcjonistki.

Historia zespołu rozpoczęła się chęci integracji pracowników. Okazało się, że właściciele grają na instrumentach, a reszta pracowników też jest muzykalna decyzja o założeniu zespołu przyszła zupełnie naturalnie. Piosenki powstają spontanicznie i często są przeróbkami znanych hitów. Wszystkie jednak zachęcają do dbania o zęby oraz regularnych odwiedzin u dentysty.

Karta Muzyka

Muzyczne fascynacje właścicieli przekładają się w tym przypadku na korzyści pacjentów. Osoby posiadające umiejętność grania na dowolnym instrumencie lub śpiewania na poziomie świadczącym o znajomości podstawowych zasad muzyki mogą ubiegać się Kartę Muzyka. Upoważnia do zniżek na wybrane zabiegi stomatologiczne wykonywane w praktyce. Ponadto karta uprawnia do bezpłatnych przeglądów wraz z profesjonalnym instruktażem higieny jamy ustnej.

W to mi graj dentysto!

 

The Famident Band na You Tube

źródło: You Tube.com

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   promocja   dobre praktyki   The Famident Band   Wydarzenia  

POLECAMY W SERWISACH