PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dobre praktyki: Kariera z uśmiechem

Autor: Mirosław Stańczyk
28-09-2012, 05:10
Dobre praktyki: Kariera z uśmiechem (źródło: sxc.hu)
Dobre praktyki: Kariera z uśmiechem (źródło: sxc.hu)
Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Duda Clinic we współpracy z wieloma wybitnymi specjalistami z zakresu medycyny estetycznej, dietetyki i kosmetologii rozpoczyna projekt Kariera z uśmiechem. Jego celem będzie diametralna odmiana wizerunku i sytuacji zawodowej wybranych pacjentów.

Kariera z uśmiechem to projekt wizerunkowy, którego głównym celem jest podniesienie świadomości znaczenia zdrowego i pięknego uśmiechu w karierze zawodowej i autoprezentacji w określonych grupach zawodowych. - Gruntowne wykształcenie, doświadczenie zawodowe, znajomość języków obcych, prawo jazdy to wszystko niezbędne elementy do tego, by znaleźć dobrą pracę. Jednakże bez pięknego i zdrowego uśmiechu swoje CV można schować do szuflady do czasu wizyty u stomatologa. Dopiero później już z białymi, równymi i co najważniejsze zdrowymi zębami, można wyruszać na podbój rynku pracy przekonują organizatorzy.

Plan zakłada przywrócenie im zdrowego i pięknego uśmiechu, a tym samym pewności siebie, dzięki czemu zyskają podstawowy atut w poszukiwaniu dobrej pracy. Kto może zostać bohaterem projektu? Każdy, kto przez dłuższy czas mimo usilnych starań pozostaje bez pracy. My dołożymy wszystkich starań, aby to zmienić i pomożemy w znalezieniu wymarzonej pracy.

W tym celu uczestnicy projektu przejdą najpierw proces diagnostyczny w Duda Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna po to, by ustalić plan leczenia i zabiegów, które zagwarantują zdrowy i biały uśmiech, którym będą mogli olśnić przyszłego pracodawcę.  - Ponadto skorzystają z zabiegów kosmetycznych, dzięki którym zyskają promienną cerę, wizażyści dobiorą odpowiedni makijaż, a fryzjer dobierze najlepsze dla nich uczesanie. Stylista natomiast zaproponuje im strój, w którym nie tylko będą się czuli jak w drugiej skórze, ale także doda im pewności siebie. Z tak zmienionym wizerunkiem trafią pod skrzydła Agencji Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej Work Express, gdzie doradcy zawodowi pomogą im w znalezieniu wymarzonej pracy - informują organizatorzy.

****

Byłeś autorem podobnych projektów w swoim gabinecie? Chcesz się nim pochwalić? Przyślij nam informacje na kontakt@infodent24.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   marketing   praca   promocja   dobre praktyki   kariera   Wydarzenia  

POLECAMY W SERWISACH