• KaVo i Planmeca zapowiada uruchomienie w Warszawie Digital Dentistry Showroom (dzień otwarty 10 maja)
  • Nowy salon pokazowy umożliwi zainteresowanym nowym sprzętem, sygnowanym przez  KaVo i Planmeca, sprawdzenie oraz wypróbowanie szerokiej gamy rozwiązań dentystycznych
  • Salon pokazowy ma zapewnić zaplecze warsztatowe i praktyczne szkolenia dla użytkowników sprzętu KaVo i Planmeca

KaVo i Planmeca z Digital Dentistry Showroom

Nowoczesna sala pokazowa, mieszcząca się w dawnym warszawskim salonie KaVo, została całkowicie odnowiona i obecnie oferuje profesjonalistom dentystycznym niepowtarzalną okazję do zapoznania się z portfolio obu firm.

Odwiedzający salę pokazową Digital Dentistry Showroom podczas praktycznych szkoleń będą mogli zapoznać się ze sprzętem KaVo – unitami dentystycznymi, instrumentami oraz niedawno zaprezentowaną nową linią urządzeń rentgenowskich, a także z cyfrowymi urządzeniami Planmeca – unitami dentystycznymi, aparatami rentgenowskimi, sprzętem   CAD/CAM i oprogramowaniem Romexis®.

Nowy salon pokazowy umożliwi zainteresowanym nowym sprzętem, sprawdzenie i wypróbowanie szerokiej gamy rozwiązań dentystycznych.

Dodatkowo salon pokazowy, zapewni zaplecze warsztatowe i praktyczne szkolenia dla użytkowników sprzętu KaVo i Planmeca.

- KaVo i Planmeca podzielają pasję do rewolucyjnych technologii i zaangażowanie w zapewnianie klientom najwyższej jakości obsługi. Nowy, wspólny salon pokazowy w Warszawie wzmacnia nasze podejście do rynku i oferuje dentystom w Polsce szansę bezpośredniego zapoznania się z najnowszymi cyfrowymi innowacjami dentystycznymi oraz branie udziału w wysokiej jakości szkoleniach praktycznych, aby jak najlepiej wykorzystać swój sprzęt i oprogramowanie – mówi Heikki Kyöstilä, prezes i założyciel Grupy Planmeca.

Dzień otwarty Digital Dentistry Showroom 

Z okazji otwarcia Digital Dentistry Showroom profesjonaliści z branży dentystycznej zaproszeni zostali na dzień otwarty (10 maja 2023 r., w godzinach od 12:00. do 17:00, siedziba KaVo Dental Poland, Jana Pawła II 27, Warszawa).  

Wydarzenie rozpocznie się oficjalną ceremonią otwarcia o godz. 12.00 i potrwa - wraz praktycznymi pokazami i poczęstunkiem - do godz. 17.00. Na inaugurację zaproszeni zostali lokalni partnerzy, dystrybutorzy, profesjonaliści dentystyczni, przedstawiciele mediów.

Rejestracja przybycia:biuro@kavo.com ; biuro@planmeca.pl.

Osoby zainteresowane odwiedzeniem salonu pokazowego w innymi terminie mogą to uczynić uprzednio umawiając wizytę z biurem KaVo lub Planmeca.