PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

„Dentyści z pasją” z Olsztyna dołączają do Medicover Stomatologia

Autor: miro • Źródło: Medicover Stomatologia
17-01-2023, 16:23
„Dentyści z pasją” z Olsztyna dołączają do Medicover Stomatologia „Dentyści z pasją” z Olsztyna w grupie Medicover Stomatologia Fot. Medicover Stomatologia
Medicover Stomatologia przejęła centrum stomatologiczne Sokołowscy „Dentyści z pasją” z Olsztyna. Dwa lata temu MS pozyskał olsztyńską sieć centrów stomatologicznych działających pod marką Kraina Zdrowego Uśmiechu.
  • Funkcjonujące od 26 lat centrum stomatologiczne Sokołowscy „Dentyści z pasją” (12-osobowy zespół lekarski) dołączyło do grupy Medicover Stomatologia
  • To nie pierwsza akwizycja MS w Olsztynie. Od grudnia 2020 r. do sieci należą trzy centra działające pod marką Kraina Zdrowego Uśmiechu
  • W Olsztynie funkcjonują już cztery centra stomatologiczne należące do sieci Medicover Stomatologia 

„Dentyści z pasją” dołączają do Medicover Stomatologia 

Sokołowscy „Dentyści z pasją” to renomowane centrum stomatologiczne prowadzone w Olsztynie od 26 lat. Klinika oferuje kompleksowy zakres usług stomatologicznych (w szczególności w zakresie ortodoncji,  implantologii i chirurgii stomatologicznej oraz protetyki).

Usługi świadczone są przez 12-osobowy wykwalifikowany zespół lekarski, którym kierują współzałożyciele Izabela i Andrzej Sokołowscy, wieloletni, certyfikowani eksperci z zakresu ortodoncji, implantologii, protetyki i medycyny estetycznej.

Sokołowscy „Dentyści z pasją” posługują się nowoczesną technologią, stosując m.in. system umożliwiający cyfrowe projektowanie uśmiechu, czy korzystając z najwyższej klasy sprzętu RTG i tomografu komputerowego.

Centrum posiada także własne laboratorium protetyczne. Zapewnianie zintegrowanej opieki stomatologicznej w oparciu o eksperckość zespołu lekarzy, stosowanie najnowszych technologii oraz pozycja lokalnego lidera stomatologii, to czynniki, które zadecydowały o włączeniu kliniki do portfolio Medicover Stomatologii. 

- Naszą obecność w Olsztynie zaznaczyliśmy w grudniu 2020 r., przejmując trzy centra działające pod marką Kraina Zdrowego Uśmiechu. Teraz do naszej sieci dołącza lokalny lider – Sokołowscy „Dentyści z pasją”. I to właśnie pasja, rozumiana jako chęć świadczenia usług na najwyższym poziomie, zarówno w wymiarze medycznym, technologicznym, jak i na płaszczyźnie doświadczeń pacjenta, jest tym, co nas łączy. To wszystko pozwoli nam dalej wspólnie rozwijać nasz potencjał - komentuje Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.

Plany „Dentystów z pasją” 

Na synergiczną współpracę liczy także lek. stom. Izabela Rybak-Sokołowska, ekspert w dziedzinie ortodoncji, protetyki i medycyny estetycznej, członkini prestiżowej grupy Diamond Apex, skupiającej 1 proc. najwybitniejszych lekarzy  w regionie EMEA współpracujących z firmą Align Technology (wiodący dostawca nowoczesnych rozwiązań narzędzi cyfrowych wykorzystywanych w ortodoncji, w tym systemu Invisalign).

- W naszym centrum od 26 lat przywracamy pacjentom zdrowy uśmiech i poprawiamy jakość ich życia. Stawiamy przy tym na indywidualne relacje i pozytywne doświadczenia. Dołączając do międzynarodowej sieci jaką jest Medicover Stomatologia, jesteśmy głęboko przekonani, że będziemy mogli kontynuować nasz rozwój, ale również dzielić się naszym know-how z wieloma ekspertami - mówi lek. stom. Andrzej Sokołowski, współzałożyciel i lider centrum Sokołowscy „Dentyści z pasją”, ekspert w dziedzinie stomatologii estetycznej, implantologii, odbudowy protetycznej na implantach, zaburzeniach w stawach skroniowo-żuchwowych oraz projektowaniu uśmiechu z Digital Smile Design.

Stomatologia cyfrowa: pakiet innowacyjnych rozwiązań

Olsztyńskie centrum od lat intensywnie rozwija się w obszarze technologii i innowacyjnych rozwiązań. Przykładem tego podejścia jest system CAD/CAM (skanowania, frezowania i drukowania cyfrowego), dzięki któremu można realizować prace protetyczne, takie jak licówki, korony czy wkłady koronowe.

Centrum oferuje ponadto m.in. wybielanie zębów nowoczesną techniką, przynoszącą zauważalne rezultaty niemal natychmiast po gabinetowej higienizacji. Stosowane jest tu również innowacyjne rozwiązanie z zakresu obrazowania 3D, umożliwiające stworzenie wstępnej wizualizacji efektów leczenia już podczas pierwszej wizyty, a metamorfozę uśmiechu umożliwia obecnie najbardziej zaawansowany system aparatów nakładkowych (alignerów) na świecie.

Centrum stomatologiczne Sokołowscy „Dentyści z pasją” mieści się przy Al. Warszawskiej 105/5h w Olsztynie. To już czwarte centrum w tym mieście należące do sieci Medicover Stomatologia.  

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH