• Nowe centrum stomatologiczne DenticaCenter w Gliwicach: dziewięć gabinetów o szerokim spektrum specjalizacji.
  • DenticaCenter - potencjał rozwoju dla lekarzy, którzy chcą praktykować cyfrową stomatologię.
  • Tar Heel Capital zapowiada, że do końca 2021 r. grupa powinna liczyć ponad 50 gabinetów i generować ponad 50 mln zł obrotów.

DenticaCenter także w Gliwicach

DenticaCenter to śląska sieć stomatologiczna zlokalizowana w Raciborzu, Rybniku, Wodzisławiu Śląskim, a od października 2021 r. również w Gliwicach. Każda placówka wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt medyczny - od skanerów wewnątrzustnych, mikroskopów, po pracownię rentgenowską. Nowe centrum stomatologiczne w Gliwicach jest jednym z największych w mieście. DenticaCenter Gliwice docelowo przyjmować będzie, w dziewięciu gabinetach o szerokim spektrum specjalizacji. Atutem DenticaCenter jest dostępność w jednym miejscu lekarzy w wielu specjalizacjach.

DenticaCenter wszystkie usługi pod jednym adresem

- W DenticaCenter w Gliwicach, pacjenci objęci są pełną diagnostyką i mają zapewnione leczenie wszystkich potrzeb stomatologicznych. Przygotowujemy dla nich całościowe plany leczenia, które realizuje zespół doświadczonych lekarzy: począwszy od stomatologa zajmującego się stomatologią ogólną, przez protetyka, implantologa, ortodontę, aż po chirurga. Stosowane przez nas podejście do leczenia sprawdza się od lat. Nasi lekarze stanowią zgrany zespół, który razem dba o zdrowie i piękny uśmiech pacjentów. Jestem dumna, że mogliśmy otworzyć na Śląsku kolejną, tak nowoczesną i dużą placówkę. To korzyść dla pacjentów, ale także wielki potencjał rozwoju dla lekarzy, którzy chcą praktykować nowoczesną, cyfrową stomatologię – mówi lek. stom. Anna Stuchly, członek zarządu Dentica 24 Sp. z o.o.

- Bardzo się cieszymy, że jesteśmy w Gliwicach, uważam, że to szybko rozwijające się  miasto jest jednym z wiodących aglomeracji na Górnym Śląsku i nie mogło nas tu zabraknąć. Wprowadzamy sprawdzony model organizacyjny i doświadczenie z innych naszych placówek. W DenticaCenter Gliwice chcemy zaoferować mieszkańcom jakość i holistyczne podejście do leczenia – dodaje Paweł Sassowsky, prezes zarządu Dentica 24 Sp. z o.o.

Tar Heel Capital zwiększa potencjał 

Od 2020 r. centra stomatologiczne pod marką DenticaCenter są częścią grupy stomatologicznej THC, która liczy 45 gabinetów w 9 lokalizacjach. Jak zapowiadają przedstawiciele Tar Heel Capital, do końca 2021 r. grupa powinna liczyć ponad 50 gabinetów i generować ponad 50 mln zł obrotów.