Sieć lecznic dentystycznych DentalPro od ponad dziesięciu lat powiększa europejskie zasięgi i ma już 180 placówek nie tylko w rodzimych Włoszech, ale także w Szwajcarii.

Przychodnia w Manufakturze zapewni pacjentom specjalistyczną opiekę z użyciem najnowszych technologii. Placówka wyposażona jest nie tylko w piękne gabinety, utrzymane w charakterystycznej dla marki miętowo-niebieskiej kolorystyce, ale także komfortową poczekalnię, pokój do sterylizacji, minilaboratorium i wysokiej klasy sprzęt, np. do zdjęć pantomograficznych.

Pacjenci mogą liczyć na pomoc i leczenie we wszystkich dziedzinach stomatologii. Po przeprowadzonym badaniu, lekarz przygotowuje indywidualny, pełny plan leczenia, a także kosztorys.

Z kolei opiekun pacjenta dba o wszystkie potrzeby organizacyjne i administracyjne.

- Wybór Manufaktury nie jest przypadkowy: siłą DentalPro jest zarówno dobór najwyższej jakości kadry lekarskiej i oferowanie kompleksowych usług stomatologicznych, jak również dobór lokalizacji własnych klinik. Łódzka Manufaktura spełnia nasze kryteria, będąc zarówno interesującym punktem handlowym, jak również prawdziwym centrum kulturalno - społecznym miasta. Daje to nam bardzo duże możliwości – ocenia Rafał Ceranowicz, DentalPro Country Manager.

Placówka DentalPro, dostępna dla pacjentów od poniedziałku do soboty, jest zlokalizowana na pierwszym piętrze galerii handlowej Manufaktury.