PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dental Sense Medicover ruszyło w warszawskim Centrum Koneser

Autor: miro • Źródło: ms
07-04-2021, 14:17
Dental Sense Medicover ruszyło w warszawskim Centrum Koneser Dental Sense Medicover w Centrum Praskim Koneser w Warszawie (fot. archiwum)
Centrum stomatologiczne Dental Sense Medicover zaczęło działać w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.  Lecznica, podobnie jak dwa centra Dental Sense w Gdańsku, należy do portfolio sieci Medicover Stomatologia.

Centrum Dental Sense to druga po Centrum Medycznym Damiana inwestycja Medicover na terenie Centrum Praskiego Koneser w Warszawie.

Do tej pory pod marką Dental Sense funkcjonowały dwa nowoczesne centra stomatologiczne zlokalizowane w Gdańsku, które w wyniku akwizycji w październiku 2020 r. dołączyły do sieci Medicover Stomatologia.

Formuła współpracy 

Warszawski oddział Dental Sense to nietypowa inwestycja w portfolio Medicover Stomatologia. Nowoczesne centrum stomatologiczne powstało we współpracy z przejętym wcześniej partnerem, a na stołecznym rynku funkcjonuje pod szyldem partnera.

- Cieszymy się, że Medicover Stomatologia stawia na długofalowy rozwój Dental Sense i dalej inwestuje w tę markę. Dzięki decyzji o wspólnym utworzeniu nowego centrum pod szyldem Dental Sense w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, inwestor-partner daje nam możliwość świadczenia kompleksowych usług stomatologicznych w nowej, wyjątkowej lokalizacji – przy zachowaniu niezmiennie wysokiego poziomu usług oraz z poszanowaniem naszego dorobku i tożsamości - komentuje lek. stom. Łukasz Lassmann, współzałożyciel Dental Sense i szef zespołu medycznego.

Potencjał placówki

W lecznicy znajdują się m.in.: sześć foteli stomatologicznych, sprzęt do radiologii i tomografii, pantomograf, skanery wewnątrzustne 3D, mikroskop endodontyczny, lampy wybielające Beyond.

Wnętrze Dental Sense w Centrum Praskim Koneser w Warszawie zostało zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Piotrowscy Design – autorów designu m.in. popularnych kawiarni Green Caffè Nero.

- Chcemy być dla pacjentów obietnicą nowoczesnego, skutecznego, ale i komfortowego leczenia – na jasnych warunkach, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, w pozytywnej atmosferze. Zobowiązuje nas do tego nie tylko legendarna lokalizacja,  ale i lata najlepszych praktyk na rynku stomatologicznym - mówi lek. stom. Błażej Derda, lider medyczny centrum Dental Sense w Warszawie.

Zakres oferowanych usług

Klinika realizuje m.in. kompleksowe leczenie stomatologiczne i odbudowę kompozytową zębów techniką „Flow Injection” (odmiana potocznego „bondingu”).

Klinika oferuje dostęp do szerokiego zakresu specjalizacji i zabiegów dentystycznych pod jednym dachem, w tym: leczenie kanałowe, implanty, protetyka i stomatologia estetyczna (m.in. odbudowa kompozytowa zębów, kompleksowe leczenie zaburzeń pracy stawów skroniowo-żuchwowych; TMD). Wszystko to w oparciu o indywidualne plany leczenia i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

***
Medicover Stomatologia posiada ponad 50 nowoczesnych centrów, które oferują kompleksowy zakres usług dentystycznych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH