PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dental Sense – jedenaste centrum dołączyło do rodziny Medicover Stomatologia

ms
01-10-2020, 14:09
Dental Sense – jedenaste centrum dołączyło do rodziny Medicover Stomatologia Dental Sense w Medicover Stomatologia (foto: archiwum)
W październiku 2020 r. do sieci Medicover Stomatologia dołączyły gdańskie centra Dental Sense. Łącznie zdecydowało się na taki krok już sto gabinetów stomatologicznych.

Medicover Stomatologia podkreśla, że zdecydował się na współpracę z Dental Sense ze względu na tożsamą wizję i podejście do pacjentów. 

- Centra stomatologiczne muszą dziś być skoncentrowane na potrzebach i oczekiwaniach pacjentów, którzy chcą angażować się w proces leczenia, poszukują różnych rozwiązań i są otwarci na korzystanie z zaawansowanych i innowacyjnych metod terapii. Zarówno Dental Sense, jak i my wiemy, że ta wizja powinna mieć odzwierciedlenie w każdym aspekcie funkcjonowania centrum dentystycznego. Dlatego bardzo cieszę, że od dziś będziemy to zadanie realizować w ramach jednej sieci – mówi Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia. 

Zespół centrum, które właśnie dołączyło do sieci Medicover Stomatologia podkreśla, że dużą uwagę poświęca jakości obsługi pacjentów. 

- To dla nas bardzo istotne, aby atmosfera była oparta na spokoju oraz pozytywnym, ludzkim podejściu do pacjenta. Dobrze rozumiemy, że dla wielu osób wizyta u dentysty może nadal powodować dyskomfort, a nawet lęk. Dlatego nieocenioną wartością są dla nas relacje budowane z pacjentami oraz zaawansowane technologie, które udowadniają, że leczenie stomatologiczne może być skuteczne, szybkie i jednocześnie komfortowe – mówi Łukasz Lassmann, dyrektor medyczny Dental Sense. 

Nowe centrum w sieci Medicover Stomatologia stawia również na kompleksowe podejście do zdrowia pacjentów. 

- Dla Dental Sense, podobnie jak dla Medicover Stomatologia, standardem jest dostęp do szerokiego zakresu specjalizacji dentystycznych pod jednym dachem. Dlatego pacjenci skorzystają w centrum z zabiegów profilaktycznych, opieki specjalistów stomatologii zachowawczej i periodontologii, ale również z leczenia zaawansowanego w ramach implantologii, protetyki, czy chirurgii – podkreśla Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia. 

- Rozumiemy, że do zdrowia należy podchodzić całościowo. Dlatego uzupełnieniem naszej oferty jest kompleksowe leczenie zaburzeń stawów skroniowo żuchwowych i konsultacje fizjoterapeutów, które znajdują zastosowanie m.in. w przypadku bruksizmu, bólu zębów, napięcia mięśni żucia, czy migreny – dodaje Łukasz Lassmann.

Dental Sense to miejsce, które dba nie tylko o doskonałą jakość medyczną, ale również o estetykę uśmiechu i efekty wizualne leczenia.

Pacjenci skorzystają w nim m.in. z leczenia ortodontycznego z wykorzystaniem niewidocznych nakładek, wysoko estetycznych wypełnień ubytków, odtwarzających naturalny kolor i strukturę zęba, czy nieinwazyjnego wybielania zębów. 

Specjaliści Dental Sense korzystają z technologii Digital Smile Design, aby opracować najlepszy dla pacjenta plan leczenia.

To narzędzie, które nie tylko pozwala zobaczyć efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem terapii, ale również pomaga zaprojektować uśmiech z uwzględnieniem mimiki pacjenta oraz rysów i wyglądu twarzy. 

SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   Medicover Stomatologia  

POLECAMY W SERWISACH