PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

DENmed wprowadza raty na leczenie stomatologiczne

Autor: katkiel • Źródło: katkiel
10-10-2013, 08:20
DENmed wprowadza raty na leczenie stomatologiczne DENmed wprowadza raty na leczenie stomatologiczne (Fot. Fotolia)
Pacjenci Kliniki Stomatologicznej DENmed (placówki w Bydgoszczy i Toruniu) mogą płacić za leczenie w systemie ratalnym. Oferta dotyczy wszystkich zabiegów. Właściciele przewidują, że kredytami objęte zostaną przede wszystkim te najdroższe, takie jak: korony, licówki, aparaty ortodontyczne, implanty, wybielanie czy leczenie kanałowe.

- O takim systemie myśleliśmy od dawna. Zależy nam na zdrowiu pacjentów i na tym, aby nie musieli wybierać, czy leczyć tylko drobne ubytki, czy zdecydować się na kompleksową terapię, np. na protetykę, implanty, aparat ortodontyczny, czy inne nowoczesne metody leczenia, które gwarantują znakomite efekty, nie tylko zdrowotne, ale i estetyczne - wyjaśnia lek. stom. Mariusz Pankowski z Kliniki Stomatologicznej DENmed.

Klinika zdecydowała się na współpracę z Bankiem Millenium. Najważniejszą, przede wszystkim dla pacjenta, informacją jest niskie oprocentowanie takiego kredytu oraz krótki czas oczekiwania - właściwie bez konieczności przychodzenia do banku. Wszystkie formalności można załatwić przez telefon, a weryfikacja dokonywana jest w przeciągu 24h. Dodatkowym atutem tej oferty jest opieka konsultanta bankowego, do którego można się zwrócić z wszelkimi pytaniami i wątpliwościami. Dodatkowo bank akceptuje szeroki wybór dokumentów potwierdzających źródło dochodu, a także umożliwia zakup pakietu ubezpieczeń na wypadek utraty stałych dochodów, czasowej lub stałej niezdolności do pracy, a nawet na wypadek śmierci. Z oferty mogą skorzystać wszyscy, niezależnie od wieku.

Dr Mariusz Pankowski zwraca uwagę na jeszcze jedną zaletę leczenia na raty. - Pacjent nie musi szukać najtańszych opcji, które mogą okazać się rozwiązaniem tylko na chwilę, np. z powodu zastosowania niskiej jakości materiału. W takim przypadku koszt zabiegu może się podwoić i wcale nie okaże się najtańszym rozwiązaniem - uważa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH