PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

DeClinic uruchamia usługę „Last Minute”

Autor: jsz • Źródło: jsz
13-01-2014, 07:58
DeClinic uruchamia usługę „Last Minute” DeClinic uruchamia usługę „Last Minute” (Fot. DeClinic)
Warszawska Specjalistyczna Klinika Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Stomatologii Estetycznej DeClinic, uruchomiła stałą ofertę „Last Minute” na usługi stomatologiczne. Właściciele placówki, w ten sposób, chcą oferować pacjentom terminy wizyt zwolnione w ostatniej chwili.

- Zdarza się, że pacjenci zmuszeni są odwołać w ostatniej chwili zaplanowaną wizytę. Innym, którym zależy na szybkim wykonaniu usługi - oferujemy takie terminy - na preferencyjnych warunkach - informują przedstawiciele DeClinic.

Osoby, które zdecydują się na wizytę w ofercie "Last Minute" otrzymają rabat w wysokości 15 proc. ceny usługi.

Oferty "Last Minute" będą umieszczane wyłącznie na fanpage'u DeClinic na Facebook'u od godziny 18.00. Oferta zawierała będzie: datę i godzinę wizyty oraz specjalizację. Zapisy przyjmuje recepcja. 

DeClinic rozpoczęła działalność w 2013 roku. Właściciele podkreślają, że klinika jest jedną z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie klinik stomatologicznych w Europie. Wartość inwestycji (uruchomienie i wyposażenie kliniki) wyniosła 8,5 mln zł.

Inną inicjatywą właścicieli placówki był program badań w kierunku diagnostyki nowotworów jamy ustnej, z której pacjenci mogli skorzystać w grudniu 2013.  

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
DeClinic  

POLECAMY W SERWISACH