PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Czego nie wolno przegapić na CEDE 2021

Autor: miro • Źródło: ms
04-10-2021, 09:29
Czego nie wolno przegapić na CEDE 2021 CEDE 2021 7-9 października 2021 w Atlas Arenie w Łodzi
Podczas CEDE przegapić nie można kilu ważnych spraw: to że startują już 7 października, że trzeba pojechać do Łodzi, a nie do Poznania, że zaprezentowana zostanie oferta 130 marek, że propozycje edukacyjne przygotowała w głównej mierze Dental Masters Group i jeszcze kilka że …poniżej.


  • 29. edycja Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE rusza 8 października w Łodzi.
  • Seria praktycznych szkoleń pod batutą m.in. Dental Masters Group.
  • Debata na temat radzenia sobie z zawodowymi i osobistymi skutkami pandemii COVID-19.
  • CEDE 2021 to biznes, nauka, ale także relaks: bankiet w Pałacu Poznańskiego wieczór w klubie muzycznym oraz … uroczyste urodziny.

Logistyka podczas CEDE

29. edycja Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE rusza w najbliższy czwartek 8 października w łódzkiej Atlas Arenie i potrwa przez piątek do soboty (wstęp wolny).

Aby zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów wystarczy odwiedzić www.cede.pl i pobrać bezpłatną kartę wstępu. Można to zrobić również na miejscu, ale rejestracja online pozwoli uniknąć stania w kolejce. Wejściówka uprawnia do swobodnego poruszania się po hali targowej (czwartek i piątek godz. 10-18, sobota godz. 10-16) oraz uczestnictwa w części projektów edukacyjnych.

Wystawcy podczas CEDE

Udział w CEDE potwierdzili uznani producenci m.in.: Planmeca, GC, Align Technology, Acteon, Cerkamed, Poldent, Makromed i Melag oraz krajowi dystrybutorzy, w tym: MEDITRANS, DentalHolding, Optident, Natrodent czy Hol-Dental Depot. W sumie wystawcy zgłosili do katalogu targów blisko 130 marek (np. Dentsply Sirona, Vatech, A-dec) wielu z nich zapowiada nowości i promocje, co można sprawdzić na stronie internetowej wydarzenia.

Od czerwca organizatorzy CEDE wraz z wystawcami, w ramach akcji ŁAP RABAT rozdali blisko 300 voucherów uprawniających do zniżek na stoiskach.

Szkolenia podczas CEDE

Głównym punktem programu edukacyjnego CEDE będą panele dyskusyjne i warsztaty przygotowane przez lek. dent. Grzegorza Witkowskiego oraz ekspertów współpracujących z Dental Masters Group.

W Atlas Arenie nie zabraknie szkoleń wystawców oraz sesji dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Na zniżki mogą liczyć studenci i uczniowie. Będzie również debata poświęcona radzeniu sobie z zawodowymi i osobistymi skutkami pandemii COVID-19 (wstęp wolny). Na szkolenia można zapisywać się online i na miejscu.

Relaks podczas CEDE

W ramach łódzkiej integracji organizatorzy zaplanowali uroczysty bankiet w Pałacu Poznańskiego (brak biletów) oraz wieczór w klubie muzycznym „Łódź Kaliska” (8 października, w programie m.in. stand up Rafała Paczesia oraz 30. urodziny firmy MEDITRANS - partnera wydarzenia).

Zasady bezpieczeństwa podczas CEDE

Uwaga. Wejście na teren wystawy CEDE 2021 będzie możliwe na podstawie Bezpłatnej Karty Wstępu (do pobrania na www.cede.pl) oraz po okazaniu kodu UCC (Unijny Certyfikat Covid). Oznacza to, że na terenie wystawy będą mogły przebywać osoby: w pełni zaszczepione, posiadające status "ozdrowieńca"  lub mające aktualny, negatywny wynik testu na COVID. Na miejscu będzie można zrobić test (odpłatnie), ważny 48h. Można przyjechać z testem wykonanym w innym punkcie. Na gości CEDE czeka komfortowy i przestronny parking tuż obok Atlas Areny.

CEDE zbliża się do trzydziestki

CEDE 2021 odbywa się po raz 29., tym razem pod Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej.

CEDE wraca do korzeni po 13 latach przerwy. Ostatnie targi w tradycyjnej formule odbyły się w 2019 r. w Poznaniu, 12 miesięcy później organizatorzy zaprezentowali wirtualną edycję.

CEDE to najstarsza polska wystawa stomatologiczna, pierwsza edycja odbyła się w 1991 r.. Od początku organizatorem jest firma Exactus sp. jawna.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CEDE   targi stomatologiczne   Exactus   Łukasz Sowa   COVID-19  

POLECAMY W SERWISACH