PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Co warto odwiedzić podczas WDMS

Autor: miro • Źródło: ms
08-09-2021, 18:01
Co warto odwiedzić podczas WDMS Dental Tree podczas WDMS
Co warto odwiedzić podczas IV Międzynarodowych Targów i Kongresu Stomatologii i Medycyny Estetycznej (WDMS) w Nadarzynie pod Warszawą? Wymijająca odpowiedź jest taka - wszystko. Istnieje jednak mocna przesłanka, wskazująca, że warto skierować kroki na stanowisko B02.04, gdzie króluje Dental Tree. Skąd takie przeświadczenie?

Coraz więcej jest głosów wskazujących, że współczesne targi kierują się w stronę forum wymiany myśli, są miejscem kreującym nowe trendy w branży, stanowią areopag doświadczeń i okazję do ich wymiany. To wszystko prawda. Prawdą jest jednak także to, iż odwiedzający WDMS cenią sobie, gdy wystawcy potrafią uhonorować obecność gości przy stoiskach, które przecież powstały właśnie z myślą o nich.

Z pewnością na szczególne względy mogą liczyć lekarze dentyści, którzy 9, 10 lub 11 września odwiedzą stanowisko Dental Tree (B02.04). Firma co prawda nie zdradziła wcześniej jaka to specjalna oferta została przygotowana dla odwiedzających gości, jednak z pewnością będzie ona równie atrakcyjna jak w poprzednich latach  bytności Dental Tree na targach WDMS. Skąd takie przekonanie?

Najlepszym dowodem na to, że propozycje, przygotowane - jak co roku - przez Dental Tree, nad wyraz dobrze trafiają w oczekiwania stomatologów - jest stała, duża liczba osób otaczająca stanowisko DT (w tym roku B02.04). Nie inaczej będzie w czwartek, piątek i w sobotę (i to w trakcie wszystkich godzin trwania WDMS).

Dental Tree jest partnerem infoDENT24.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH