PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Co w programie edukacyjnym wirtualnego CEDE?

ms
03-09-2020, 09:11
Bez wychodzenia z domu lub gabinetu, bez opłat, bez obaw o poziom i atrakcyjność. Program wirtualnej edycji CEDE obfituje w projekty online, które mogą przypaść do gustu stomatologom, technikom dentystycznym, a także higienistkom i asystentkom. Start 24 września.

Dla higienistek przygotowano m.in. zagadnienie „Często myjemy ręce, ale czy tak samo często myjemy zęby? Pandemia, a higiena jamy ustnej i protez zębowych” (GSK).

Jak wziąć udział?
Do uczestnictwa w VDE by CEDE niezbędna jest rejestracja na www.vcede.pl. Zajmuje ona tylko kilka chwil, najlepiej zrobić to już dziś. Agenda wykładów będzie dostępna na tej samej stronie, a także, po zalogowaniu, na właściwej platformie wirtualnego CEDE, w sali audytoryjnej, networking lounge oraz wyszukiwarce aktywności. Do 25 października każdy uczestnik VDE, na platformę możesz wracać bez ograniczeń.

O VDE by CEDE
Virtual Dental Exhibition by CEDE to pierwsze wirtualne targi stomatologiczne w Polsce. Organizatorem wydarzenia jest firma Exactus z Łodzi, ta sama, która od 1991 roku przygotowuje klasyczne CEDE. Zwiedzający CEDE online, przez miesiąc, mają nieograniczony dostęp do ofert wystawców oraz webinarów, przy czym tylko w dniach 24-26 września wydarzenie jest realizowane w formule „na żywo”. Oznacza, to, że na stoiskach będą oczekiwać przedstawiciele handlowi firm, z którymi będzie można nawiązać interakcje w formie czatu tekstowego lub połączenia audio lub audio-video. W tym również czasie, w większości webinarów będzie można zadawać pytania prowadzącym.

***
Partnerami VDE by CEDE są: GSK, Kliniki bez Bólu, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oraz Dental Tribune International. Projekt wspierają także: Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska (Patronat Honorowy), Łódzka Organizacja Turystyczna, lodz.travel.pl oraz Polska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości PARP (wszyscy Patronat Instytucjonalny) oraz Patroni Medialni: Elamed Media Group, Dental Tribune International, Dental Tribune Polska, infoDENT24.pl, Nowy Gabinet Stomatologiczny, Infodnet International, Wydawnictwo Czelej, Wydawnictwo Kwintesencja.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CEDE   VDE   VDE_by_CEDE  

POLECAMY W SERWISACH