PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Co w programie edukacyjnym wirtualnego CEDE?

ms
03-09-2020, 09:11
Co w programie edukacyjnym wirtualnego CEDE? VDE by CEDE: start 24 września
Bez wychodzenia z domu lub gabinetu, bez opłat, bez obaw o poziom i atrakcyjność. Program wirtualnej edycji CEDE obfituje w projekty online, które mogą przypaść do gustu stomatologom, technikom dentystycznym, a także higienistkom i asystentkom. Start 24 września.

Wirtualne CEDE, czyli Virtual Dental Exhibition by CEDE, to absolutna nowość i jedyne pewne branżowe spotkanie tej rangi w 2020 roku, których nie zakłóci pandemia koronawirusa. Każdy uczestnik, oprócz odwiedzin stoisk blisko 60 wystawców z kraju i zagranicy (o wystawie tutaj), będzie miał nieograniczony dostęp do kilkudziesięciu webinarów i debat w formule na żywo (24-26 września) i z odtworzenia (do 25 października).

Program Virtual Dental Exhibition by CEDE 

Debaty: dlaczego warto być uczestnikiem 
W trzy dni „na żywo” VDE odbędzie się sześć pasjonujących debat. W każdej weźmie udział 3-4 ekspertów oraz moderator. Każda z zaproponowanych debat skupia się wokół jednego, niebanalnego wątku.

Portal infoDENT24.pl, głosem ekspertów przedstawi koronne argumenty na gabinet stomatologiczny wolny od koronawirusa.

Przy współpracy ze Światową Federacją Dentystyczną FDI, lekarze oraz sportowcy będą dyskutować o wpływie kondycji jamy ustnej na wyniki na zawodach.

Dzięki Znanemu Lekarzowi słuchacze dowiedzą się, w jaki sposób radzić sobie z hejtem w sieci. W ramach inicjatywy Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii (PTSS), młodzi lekarze dentyści usłyszą od starszych kolegów, szereg wskazówek ułatwiających zaprojektowanie ścieżki zawodowej.

W programie znalazły się również projekty wspólne dla lekarzy i pacjentów. Eksperci Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS) przedstawią dowody, na to, że zdrowie zaczyna się w jamie ustnej.

Będzie również debata przekonująca, że z dentofobią można poradzić sobie raz na zawsze, m.in. odwiedzając klinikę bez bólu.

Webinaria: wiedza na wyciągnięcie ręki
Webinaria - dla wielu idealna formuła na przedstawienie części teoretycznej danego zagadnienia, dla innych kompletny sposób przekazywania wiedzy o problemie.

W ramach VDE by CEDE będzie ich co najmniej 20! Zdecydowana większość zrealizowana będzie w języku polskim, wszystkie bez opłat.

Wśród tematów dla lekarzy dentystów są m.in.:
„Pacjent z zaburzeniami krzepnięcia krwi w gabinecie stomatologicznym (GSK)”,
„Mobilna fotografia stomatologiczna – wprowadzenie do fotografii smartfonem w codziennej praktyce”,
„Praca protetyczna w lupach o zmiennym powiększeniu (Getwell)”,
„Pozycjonowanie w rentgenografii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej (Marrodent)”.

Dla techników przygotowano m.in. temat: „Odtworzenie estetyki naturalnego uzębienia w harmonii tkanek miękkich i twardych - uzupełnienia ceramiczne na metalu- ceramika SHOFU Vintage PRO (Hol Dental Depot)”.

SŁOWA KLUCZOWE
CEDE   VDE   VDE_by_CEDE  

POLECAMY W SERWISACH