PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

CERTUS DENT 2 współpracuje z Lechem Poznań

Autor: katkiel • Źródło: katkiel
04-10-2013, 11:33
CERTUS DENT 2 współpracuje z Lechem Poznań Manuel Arboleda (Lech Poznań) dentystą? Tak, ale tylko na chwilę w celu promocji akcji "Playing2"
Od 2014 roku piłkarze Lecha Poznań będą występowali w koszulkach z numerami na plecach stworzonymi z fotografii kibiców. Jeden z filmów promujących akcję nagrano w poznańskiej klinice stomatologicznej CERTUS DENT 2.

Film, który pojawił się na facebookowym profilu Lecha przedstawia nagranie z ukrytej kamery w gabinecie stomatologicznym. Pojawiają się w nim pacjenci, stomatolog wita się z nimi i sadza na fotelu. Kiedy ci zamykają oczy, dentystę w obowiązkach zmienia Manuel Arboleda, jeden z piłkarzy „Kolejorza".

Film promuję znany na całym świecie projekt „Playing2". Polega on na tym, że numery na plecach koszulek zawodników zostaną utworzone ze zdjęć kibiców. Każdy fan, który prześle swoje zdjęcie, będzie mógł też zdecydować do jakiego numeru ma zostać wykorzystana jego fotka. Lech Poznań jest pierwszym klubem w Polsce, który go wprowadza.

Film można zobaczyć tutaj

CERTUS DENT 2 to wielospecjalistyczna klinika stomatologiczna, mieszcząca się przy ulicy Wagrowskiej 6, położona w sąsiedztwie CENTRUM MEDYCZNEGO CERTUS nr 2. Gabinet oferuje pacjentom kompleksową ofertę usług stomatologicznych. Lekarze w nim przyjmujący są jednymi z pionierów leczenia stomatologicznego w znieczuleniu ogólnym (narkozie).

W tym tygodniu informowaliśmy także o innych ciekawych akcjach gabinetów stomatologicznych. Jeden z nich podpisał umowę z korporacjami taksówkarskimi, które będą dowoziły pacjentów do dentysty z rabatem, drugi planuje wydawanie własnego magazynu.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH