• W maju 2023 r. w łódzkiej Bramie Miasta ma być uruchomiona wysokospecjalistyczna placówka stomatologiczna LUX MED
  • W tym miejscu funkcjonować będzie placówka oferującą pełen zakres usług stomatologicznych – od higienizacji po cyfrową ortodoncję, implantologię, diagnostykę stomatologiczną
  • Jednym z głównych atutów Bramy Miasta jest jej lokalizacja oraz rozbudowana infrastruktura komunikacyjna, która umożliwia dotarcie do pracy z każdego punktu w mieście  

Centrum stomatologiczne Grupy LUX MED to kolejny najemca części usługowej nowoczesnego kompleksu biurowego. Nowa placówka będzie się mieścić w budynku B Bramy Miasta. 

Drugie centrum stomatologiczne LUX MED w Łodzi

Oddział w Bramie Miasta jest już drugą wysokospecjalistyczną placówką stomatologiczną LUX MED w Łodzi. 

– Cieszymy się z kolejnej inwestycji w Łodzi. To drugie nasze centrum pod marką LUX MED Stomatologia w tym mieście. Jest to odpowiedź na potrzeby naszych Pacjentów, którzy szukają coraz wyższej jakości usług świadczonych w najbliższej okolicy – tam gdzie pracują i spędzają większość dnia. W Bramie Miasta planujemy otworzyć placówkę oferującą pełen zakres usług stomatologicznych – od higienizacji po cyfrową ortodoncję i implantologię. Na miejscu będzie także pełen zakres diagnostyki stomatologicznej – mówi Daniel Petryczkiewicz, dyrektor rozwoju LUX MED Stomatologia. 

Potencjał LUX MED Stomatologia

Obecnie LUX MED Stomatologia to 66 nowoczesnych centrów stomatologicznych w całej Polsce, które zapewniają szeroki zakres usług oraz kompleksowe leczenie dentystyczne zarówno osobom posiadającym abonament medyczny, jak i tym bez niego. O zdrowy uśmiech i komfort pacjentów dba ponad 800 doświadczonych lekarzy. 

– Kolejny najemca w Bramie Miasta jest efektem naszych dążeń do zróżnicowania oferty usługowej dostępnej w biurowcu. Na fali dobrych doświadczeń z placówkami stomatologicznymi w innych lokalizacjach i dużego zainteresowania ich ofertą, z przyjemnością podjęliśmy kolejną współpracę z Grupą LUX MED, tym razem w Łodzi. To najlepszy dowód zaufania, za który dziękujemy – mówi Paulina Strutyńska, starszy menadżer ds. wynajmu w spółce biurowej Skanska w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. 

Brama Miasta z 40,8 tys. mkw. powierzchni biurowej

Brama Miasta to już trzecia realizacja biurowa Skanska w Łodzi. Wyróżnia ją m.in. kortenowa elewacja, którą podróżni mogą zauważyć zaraz po wyjściu z zlokalizowanego obok dworca kolejowego Łódź Fabryczna. Oferujący łącznie 40 800 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej i usługowej biurowiec spełnia światowe standardy bezpieczeństwa miejsc pracy.

Jednym z głównych atutów Bramy Miasta jest jej lokalizacja oraz rozbudowana infrastruktura komunikacyjna, która umożliwia dotarcie do pracy z każdego punktu w mieście. Tuż obok znajduje się dworzec kolejowy Łódź Fabryczna oraz szereg instytucji kulturalnych: tj. Teatr Wielki, Teatr im. S. Jaracza, Filharmonia Łódzka czy Centrum Nauki i Techniki EC1. Najemcy doceniają również sąsiedztwo parków oraz bliskość ulicy Traugutta i Piotrkowskiej z licznymi restauracjami i kawiarniami.