• enel med jest największą w Polsce firmą w branży medycznej z polskim kapitałem.

  • O sile enel - med stomatologia stanowi zespół 200 lekarzy dentystów oraz 140 asystentek i higienistek stomatologicznych, pracujących w 90 gabinetach usytuowanych w 21 oddziałach w 7 miastach. 

  • enel-med stomatologia do 2025 r. zamierza zwielokrotnić liczbę gabinetów stomatologicznych.  

Centrum stomatologiczne enel – med przy ul. Gilarskiej w Warszawie wyposażone jest we wszystko co powinna mieć modelowa klinika, spełniająca najwyższe, światowe standardy. To miejsce, w którym z pewnością chciałby leczyć się i dbać o piękny uśmiech każdy pacjent. To miejsce będzie z pewnością także cenione przez tych co leczą, bo możliwość dysponowania wprost spod igły najwyższej jakości sprzętem o wiele ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych, a zakres oferowanych świadczeń jest praktycznie nieograniczony.

Każde leczenie stomatologiczne dostępne w enel - med 

W nowo uruchomionym centrum oferowane są m.in. usługi leczenia w narkozie i sedacji wziewnej oraz pełen zakres leczenia stomatologicznego m. in. z zakresu: stomatologii zachowawczej i endodoncji, protetyki, implantologii, ortodoncji, chirurgii, periodontologii, stomatologii estetycznej, higieny jamy ustnej.

Centrum stomatologii o powierzchni 503 mkw. dysponuje dziewięcioma fotelami dentystycznymi.

Beata Krakowska, dyrektor ds. stomatologii i medycyny estetycznej w enel-med

Zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym w enel - med  

- W czerwcu 2021 r. w drodze emisji akcji pozyskaliśmy kapitał na dalszy rozwój i realizację ambitnej strategii, której elementem jest m.in. umocnienie pozycji na rynku stomatologicznym. Uruchomienie nowoczesnego centrum stomatologii na warszawskim Zaciszu wpisuje się w tę koncepcję. W ramach nowej placówki oferujemy pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych również w znieczuleniu ogólnym lub sedacji wziewnej. Nowa placówka powstała również z myślą o najmłodszych pacjentach, których potrzeby i oczekiwania w zakresie usług stomatologicznych są szczególne. Dzięki narkozie i sedacji wziewnej komfort leczenia dzieci, które nie chcą współpracować z lekarzem dentystą i mają specjalne potrzeby lecznicze, znacząco się poprawi. Chcemy wytyczać trendy w segmencie stomatologii, dlatego nowo otwieraną klinikę wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt, zatrudniając doświadczony personel - komentuje Beata Krakowska, dyrektor ds. stomatologii i medycyny estetycznej w enel-med.

Aktualnie w ramach segmentu stomatologicznego spółka zatrudnia ponad 200 lekarzy stomatologów oraz 140 asystentek i higienistek w 21 oddziałach w siedmiu największych miastach Polski.

Szybka ścieżka rozwoju usług stomatologicznych w enel - med

Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju centrum medyczne enel-med do 2025 r. zamierza zwielokrotnić liczbę gabinetów stomatologicznych. Planuje zarówno rozwój organiczny, jak i przejęcia. Spółka ocenia, że pandemia koronawirusa zobligowała wielu właścicieli gabinetów stomatologicznych do większej dbałości o strukturę kosztów, a jednocześnie do inwestowania w rozbudowę potencjału na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. W konsekwencji w branży obserwowane są coraz silniejsze trendy konsolidacyjne.

- Zamierzamy być aktywnym uczestnikiem procesu konsolidacji branży. Dołączenie do stabilnej sieci enel-med da właścicielom gabinetów stomatologicznych możliwość skupienia się na wykonywaniu zawodu lekarza stomatologa i własnym rozwoju, przy dostępie do m.in. najnowszych technologii, wiedzy naukowej oraz szkoleń krajowych i zagranicznych. Korzyści odnoszą też sami pacjenci, zyskujący gwarancję dostępu do rozwijającej się technologicznie i merytorycznie placówki medycznej – podsumowuje Beata Krakowska.

  O pokonywaniu dentofobii w enel-med z  Beatą Krakowską i psycholog Marią Rotkiel (po środku)