Co czeka uczestników tegorocznej edycji CEDE - najstarszych targów stomatologicznych w Polsce?

Łódź – każdemu po drodze. Położenie geograficzne Łodzi jest bezsprzecznie największym atutem. W dalszym ciągu do miasta najlepiej dostać się samochodem. Kolej jest modernizowana i być może na kolejne edycje CEDE z Warszawy będzie można przyjechać w niecałą godzinę.

Atlas Arena – rezerwowa, kompaktowa, w sam raz. Pierwotnie CEDE miało odbyć się w łódzkim EXPO, ale obiekt pozostaje pustym szpitalem dla pacjentów z koronawirusem. Atlas Arena znana jest raczej z wydarzeń sportowych i kulturalnych, jednak sprawdza się również jako obiekt targowy. Dobry dojazd, wygodny parking, wystawa i szkolenia pod jednym dachem – mają sprawić, że wizyta na CEDE dla każdego będzie komfortowa.

Bezpieczeństwo – bez paszportu nie wejdziesz. Wejście na teren wystawy CEDE 2021 będzie możliwe na podstawie Bezpłatnej Karty Wstępu (do pobrania na www.cede.pl) oraz za okazaniem kodu UCC (Unijny Certyfikat Covid). Oznacza to, że na terenie wystawy będą mogły przebywać osoby: w pełni zaszczepione, mające status "ozdrowieńca"  lub posiadające aktualny, negatywny wynik testu na COVID. Na miejscu będzie można zrobić test (odpłatnie).

Wystawa – krajobraz po COVID-19. W Łodzi nie zabraknie produktów uznanych na świecie marek chociażby: A-dec, Acteon, Planmeca, Dentsply Sirona, Alignt Technology GC, Melag czy VOCO, a także lubianych dystrybutorów np. MEDITRANS, Optident, HolDental Depot czy DentalHolding. Cześć z firm odpuściła CEDE, ale ten fakt nie powinien nikogo specjalnie dziwić, wszak flagowa impreza w stomatologii – IDS w Kolonii jest kilkunastokrotnie mniejsza w tym roku. Koronawirus zbiera żniwa.

Edukacja – wykłady w odwrocie. 100 proc. wiedzy, zero minut wykładów – to hasło towarzyszące większości projektów edukacyjnych przy CEDE. Zamiast akademickich sesji będą dynamiczne panele dyskusyjne i warsztaty. Edukacyjną gwiazdą CEDE będzie lubiany i szanowany lek. dent. Grzegorz Witkowski oraz jego koledzy z Dental Masters Group. W programie są także: warsztaty i pokazy firmowe oraz bezpłatna sesja dla higienistek i asystentek stomatologicznych.

Integracja – pod krawatem lub na (dużym) luzie. CEDE wraca do Pałacu Poznańskiego, w którym bawiły się pokolenia dentystów. Sam obiekt mocno się zmienił i niemożliwym jest w nim huczna zabawa do białego rana. Będzie uroczysty bankiet. Dla tych, którzy koniecznie chcą pokazać się na parkiecie, swoje podwoje otwiera legendarny pub „Łódź Kaliska”. O luz uczestników zadba m.in. najlepszy polski przedstawiciel stand up – bezkompromisowy Rafał Pacześ. W programie są także 30-urodziny Meditrans.