PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

CEDE 2022: piękni trzydziestoletni

Autor: miro • Źródło: ms
06-12-2021, 09:50
CEDE 2022: piękni trzydziestoletni CEDE 2021
Jeżeli prowadzisz biznes stomatologiczny (lub pokrewny), chętnie wesprzemy jego rozwój, nie tylko w formie stoiska handlowego, ale atrakcyjnych pakietów promocyjnych. Przede wszystkim wsłuchamy się w twoje potrzeby i wspólnie zaplanujemy twój sukces – zapewniają przedstawiciele firmy Exactus, której całkiem dorosłym już dzieckiem jest CEDE.

30. edycja CEDE (22 - 24 września 2022 r.) to dobra okazja, aby choć na chwilę spojrzeć wstecz. Jak mówią historycy, bez tego trudno snuć wizję przyszłości. Pomimo oczywistej metamorfozy rynku - CEDE w dalszym ciągu jest ważnym ogniwem synergii pomiędzy biznesem, nauką a praktyką.

Prawdopodobnie nie ma firmy dostarczającej rozwiązań technologicznych lub usługi na polski rynek stomatologiczny, która choć raz nie prezentowałaby oferty podczas targów CEDE, zapoczątkowanych trzydzieści lat temu w 1991 r. Wielu producentów lub dystrybutorów sprzętu i materiałów – dzięki CEDE – znalazło wiernych klientów i partnerów, wielu rozwinęło skrzydła, nie brakuje takich, którzy kiedyś zaczynali od niewielkiego stoiska, a dziś sprzedaje własne produkty na całym świecie.

Również wśród dentystów ze świecą szukać takich, którzy choć raz nie odwiedzili CEDE w Łodzi lub w Poznaniu. Bez cienia braku pokory można' powiedzieć, że CEDE wpisało się w krajobraz polskiej stomatologii. Do dziś, wydarzenie nie jest wyłącznie platformą prezentacji nowych technologii, testów czy zakupów. CEDE łączy ludzi, inspiruje do działania, wspiera rozwój pasjonatów tej dziedziny. Tak będzie również podczas CEDE 2022 (EXPO-Łódź) – zapewniają organizatorzy 30. jubileuszowych targów CEDE.

Rejestracja w celu zamówienia stoiska    

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CEDE   Exactus  

POLECAMY W SERWISACH