PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

CEDE 2021 zazieleni się jesienią 2021 r.

ms
20-11-2020, 11:49
CEDE 2021 zazieleni się jesienią 2021 r. CEDE 2021
Spółka Exactus prezentuje podstawową identyfikację wizualną Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE (Łódź, 16-18 września 2021). Dominuje kolor zielony.

W kontekście bieżących wydarzeń, sytuacji epidemiologicznej, ta symbolika ma szczególne znaczenie. Organizatorzy targów wierzą, że jesienią 2021 r. nareszcie będzie można cieszyć się ze wspólnego spotkania.

- Nowymi barwami CEDE postaramy się oddać klimat nadziei na stronie internetowej, w kreacjach reklamowych oraz wszelkich grafikach – zapowiadają organizatorzy CEDE.

Zieleń kojarzy się z przede wszystkim z życiem, harmonią, naturą i bliskim kontaktem z nią. Stanowi kolor uzdrowienia, nadziei i wolności. Tak mówią specjaliści od symboliki kolorów.

Przypomnijmy, ze względu na sytuację związaną z COVID-19 CEDE 2020, zaplanowane na 2-4 grudnia, nie odbędzie się. Wydarzenie, po raz pierwszy od 10 lat, miało odbyć się w Łodzi.

- To nie miał być jednorazowy powrót, mamy nadzieję, że wracamy do korzeni na stałe. Obiekt Expo w Łodzi gwarantuje możliwość realizacji wystawy z częścią edukacyjną na wysokim poziomie. Miasto, włącznie z prezydent Hanną Zdanowską, okazało nam bardzo duże wsparcie. Bardzo żałujemy, że nie będziemy mogli zrealizować naszego flagowego już w tym roku, ale wspólnie z wystawcami uznaliśmy, że biorąc pod uwagę sytuację, nie ma to większego sensu. Szykujemy się na 2021 rok – dodają organizatorzy CEDE.

Autorem identyfikacji jest Adam Niewęgłowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CEDE   Exactus  

POLECAMY W SERWISACH