PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

CEDE 2021: wystartowała rejestracja

Autor: miro • Źródło: ms
04-05-2021, 14:19
CEDE 2021: wystartowała rejestracja CEDE 2021 we wrześniu 2021
Organizatorzy 29. Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2021 rozpoczęli rejestrację, osób, które chciałyby uczestniczyć w tym wydarzeniu. I tutaj istotna uwaga  - nie w internecie, ale w realu!

Powrót do normalności (bezpośredniości) w kontaktach międzyludzkich musi budzić nadzieję. W tym przypadku ta normalność ma zawitać na CEDE, które zapowiadane jest jako wydarzenie zorganizowane w sprawdzonej formule sprzed 2020 r.  W zasadzie można zaryzykować stwierdzenie, że formuła jest jeszcze starsza, gdyż CEDE po latach bytności w Poznaniu - wraca do Łodzi. 

Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych potrwa od 16 do 18 września w Łodzi. Wstęp na wystawę jest jak zwykle wolny od opłat. Warunkiem uczestnictwa jest pobranie Bezpłatnej Karty Wstępu.

Organizatorzy zapewniają, iż podczas CEDE 2021 nie zabraknie okazji do zakupów, testów i porównania sprzętu najlepszych producentów i dystrybutorów sprzętu stomatologicznego z kraju i zagranicy. Obecni będą przedstawiciele organizacji branżowych oraz media.

Jak co roku CEDE towarzyszył będzie ciekawy program edukacyjny. Tematykę wykładów i warsztatów podany zostanie w najbliższych tygodniach.

Rejestracja tutaj 

Uwaga: o ile konto uczestnika zostało ustanowione przy okazji poprzednich edycji CEDE, wystarczy się zalogować.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH