• Co najmniej stu wystawców na CEDE 2021 
  •  Stanowiska wystawiennicze będą rozmieszczone na pow. ok. 2000 mkw.
  • Część edukacyjna CEDE 2021 ma mieć wymiar typowo praktyczny.

Aranżacja Areny CEDE (główna przestrzeń wystawy CEDE w Atlas Arenie otrzymała nazwę ARENA CEDE) zbliżona będzie do planowanych ustawień z EXPO w Łodzi, gdzie pierwotnie miały odbyć się tegoroczne targi.

Główna powierzchnia Areny jest sprzedana lub zarezerwowana w 90 proc. Planowane są stanowiska ok. 100 wystawców na pow. ok. 2000 mkw. W przypadku zwiększonego zainteresowania istnieje możliwość oddania do dyspozycji wystawców dodatkowej część Atlas Areny (kolejne 300-500 mkw.).

Rejestracja zwiedzających

Liczba pobranych od kwietnia bezpłatnych wejściówek na CEDE jest wyższa niż w takim samym okresie przed CEDE 2019.

Organizatorzy imprezy uruchamiają nowy projekt wspierający rejestrację, w który mogą zaangażować się wystawcy.

Bardzo obiecująco wygląda zainteresowanie CEDE 2021 (na Facebooku jest już ponad 1500 osób obserwujących to wydarzenie i deklarujących wzięcie w nim udział).

Program edukacyjny CEDE

Po latach doświadczeń z dużym kongresem naukowym, w tym roku organizatorzy postawili na praktyczną odsłonę edukacji. Celem jest dotarcie do grupy wiekowej 30 - 45 lat, a pomoże nam w tym doktor Grzegorz Witkowski oraz jego team z Dental Masters Group.

Tego grona nie trzeba specjalnie nikomu przedstawiać. Poziom naukowy oraz formuła przekazywania wiedzy (panele dyskusyjne oraz warsztaty) są gwarancją satysfakcjonującej frekwencji.

Więcej o projekcie tutaj

Projekty wystawców

Organizatorzy zachęcają do inicjowania kolejnych projektów edukacyjnych. Do dyspozycji uczestników jest 6 sal o różnej powierzchni. Wszystkie zlokalizowane są w bezpośredniej bliskości ARENY CEDE.

Liderzy stomatologii

7 października 2021 w Pałacu Poznańskich odbędzie się gala z udziałem laureatów rankingu najbardziej wpływowych osób w polskiej stomatologii. To nowa inicjatywa, której organizatorem jest Exactus.

Więcej o projekcie tutaj

Część integracyjna

Będzie miała dwie odsłony: uroczystą, w postaci Gali (7 października) najbardziej wpływowych osób (z wręczeniem nagród) oraz klubową (8 października), która odbędzie się w legendarnym pubie Łódź Kaliska.