PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Budowa nowoczesnej lecznicy stomatologicznej Bogurscy na finiszu

Autor: miro • Źródło: ms
23-10-2020, 08:34
Budowa nowoczesnej lecznicy stomatologicznej Bogurscy na finiszu Budowa lecznicy stomatologicznej Bogurscy z Koszalina na finiszu (źródło: GK24.pl)
Właściciele gabinetu stomatologicznego Bogurscy z Koszalina kończą budowę nowoczesnej siedziby. Budynek kliniki ma powierzchnię użytkową ok. 1 tys. mkw. Prace prowadzone są od lata 2019 r. Ich zakończenie przewidziano na październik 2020 r.

Budowę realizuje Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer.

Inwestorem jest Marcin Bogurski syn Ryszarda Bogurskiego, koszalińskiego lekarza, pioniera prywatnej praktyki dentystycznej w Koszalinie. Podobnie jak ojciec, Marcin Bogurski postanowił zostać stomatologiem, dlatego ukończył studia na Akademii Medycznej w Gdańsku. Z macierzystą uczelnią związał się na 6 lat (1997 – 2003), gdzie był pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Katedrze i Zakładzie Protetyki  Stomatologicznej.

W 2000 r. Marcin Bogurski powrócił do Koszalina i rozpoczął pracę w prywatnym gabinecie.
Jako jeden z pierwszych w Koszalinie w 2000 r. postawił na wykorzystanie mikroskopu do leczenia endodontycznego, następnie rozbudował gabinet o własne laboratorium, pracujące cyfrowo.
Jako jeden z pierwszych w Polsce zajął się implantologią sterowaną komputerowo. Jest wykładowcą Dentsply Sirona Implants i ambasadorem systemu Acuris w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   fundusze inwestycyjne  

POLECAMY W SERWISACH