Faktem jest, że wierni klienci DentalTree mają stały kontakt z promocjami, a to dlatego, iż hurtownia materiałów i narzędzi stomatologicznych od zawsze dzieliła się z nimi wszelkimi upustami, które twardo negocjuje z producentami. Zasada w biznesie jest prosta: im większe zakupy w hurcie, tym niższa cena jednostkowa, a że DentalTree jest liczącym się w branży hurtownikiem zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej - to i obniżki potrafi wynegocjować znaczące.

Taka strategia pozwala na realizowanie obniżek, które w Black Friday sięgają nawet 70 proc. ceny. Żeby ułatwić zadanie odwiedzającym, sklep internetowy DentalTree, na stronie głównej firma zamieściła dwie zakładki dedykowane specjalnym promocjom, jedna nosi nazwę Black Friday, druga Black Week. Pod pierwszą umieszczono ponad 60 produktów w wyjątkowo niskich cenach, pod drugą kryje się mocna dziesiątka, której również nie można zarzucić braku atrakcyjności.

Oferta Black Friday w wersji DentalTree jest skrojona pod szczególny czas, gdyż w dużej mierze zawiera produkty z grupy środków ochrony indywidualnej i materiałów dezynfekujących, ale oczywiście nie tylko.

Odwiedzający sklep DentalTree bez trudu zauważą, że mają do czynienia z prawdziwymi okazjami, a nie z ukrytym wietrzeniem magazynów.

DentalTree jest partnerem portalu infoDENT24.pl