PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

5 tys. głosów oddanych na Gwiazdy CEDE

Autor: miro • Źródło: ms
19-09-2019, 20:53
5 tys. głosów oddanych na Gwiazdy CEDE Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Nabiera tempa internetowy plebiscyt Gwiazdy CEDE. W  2019 r. 3,2 tys. uczestników oddało ponad 5 tys. głosów w plebiscycie na najlepsze produkty oferowane przez wystawców CEDE. Kilkaset osób podało argumenty dlaczego dokonują takiego a nie innego wyboru. Autorzy najciekawszych uzasadnień zostali wyróżnieni. Łączna pula nagród dla wybierających to 20 tys. zł.

Sprzęt: KOL-DENTAL - Planmeca Creo™ C5
Drukarka 3D zaprojektowana dla stomatologów, wykonuje indywidualne szablony chirurgiczne modeli dentystycznych i nakładek podczas jednej wizyty. Kompaktowa i wytrzymała (aluminiowa) konstrukcja idealnie nadaje się do gabinetów i laboratoriów o dowolnej wielkości. Zaawansowana technologia LCD to powtarzalne wyniki i wyjątkowa szybkość, innowacyjne kapsułki z materiałem to sprawne i bezpieczne drukowanie.

Kategoria Materiały: Marrodent A Henry Schein Company - Materiał kompozytowy Omnichroma
Unikalny w skali światowej: jeden kompozyt dla całej gamy kolorystycznej zębów. Firma Tokuyama Dental dokonała przełomu w dziedzinie kompozytów za pomocą materiału Omnichroma. Po raz pierwszy, długo poszukiwany efekt kameleona został osiągnięty, co zaowocowało naturalną perfekcją barw. Powód tego sukcesu jest prosty i spektakularny w swej istocie: zarówno Omnichroma, jak i efekt kameleona są barwione światłem.

Kategoria Profilaktyka: Oral-B - Szczoteczka elektryczna Oral-B Genius X
Szczoteczki elektryczne Oral-B to pierwsza technologia zaakceptowana przez Amerykańskie Towarzystwo Stomatologiczne ze względu na skuteczność i bezpieczeństwo. Instytut Blend-a-med & Oral-B na bieżąco wprowadza innowacje, które stają się znacznym ułatwieniem profilaktyki domowej. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzają badania kliniczne.

Kategoria Edukacja/IT: Happydental Sp. z o.o. - Happydental Academy
Cykl szkoleń Happydental Academy to wiedza niezbędna w codziennej pracy higienistek i higienistów stomatologicznych podana w przystępnej i łatwej do zapamiętania formie. To dostęp do informacji o nowościach i ciekawostkach ze świata artykułów do higieny jamy ustnej, a także sprawdzonych sposobów na dobranie produktu odpowiadającego potrzebom naszych pacjentów.

Głosowanie trwało od 10 czerwca do 19 września 2019 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CEDE   Planmeca  

POLECAMY W SERWISACH