• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Zarządzanie wizytami poprzez vizit.pl

ms
30-10-2015, 13:06
Zarządzanie wizytami poprzez vizit.pl vizit.pl
Nie pierwsza to inicjatywa, w ramach której lekarze dentyści otrzymują propozycję wsparcia w organizowaniu ruchu pacjentów, oczywiście z umawianiem wizyt on line na czele. Czy na tym dość konkurencyjnym rynku oferta vizit.pl jest atrakcyjna?

Każdy, prowadzący praktykę dentystyczną, zadaje na wstępie pytanie, czy aby proponowany system rejestracji pacjentów on line nie wymusi, jeśli nie budowania od nowa, to głęboką restrukturyzację systemu zarządzania relacjami z pacjentem na poziomie praktyki. Twórcy projektu VIZIT twierdzą, że nie, bo ich system będzie współgrać z potrzebami każdego użytkownika. To rozwiązuje wiele problemów.

Na pytanie infoDENT24.pl o zastosowane rozwiązania techniczne usłyszeliśmy z ust Ewy Fidler-Witoń, marketing manager w spółce VIZ: umożliwiamy pełną integrację po API (Application Programming Interface) z oprogramowaniem do rejestrowania wizyt lekarskich używanym w gabinetach. System vizit.pl zbudowany jest tak, aby można było go w sposób szybki zmodyfikować w zależności od potrzeb. Jest to dla nas bardzo ważne. Dodatkowo, mamy zintegrowaną możliwość synchronizacji z Google Calendar - co jest wygodne dla prywatnych praktyk, często jednoosobowych, które nie mają systemów do zarządzania gabinetem, a w kontaktach z pacjentami korzystają z telefonu.

Dane o umówionych wizytach do współpracującego gabinetu przekazywane są w czasie rzeczywistym, bez zagrożeń dotyczących wizyt zdublowanych.

Operator systemu może zarządzać rejestracją wizyt w placówce medycznej, nawet gdy pracuje w nim wielu lekarzy dentystów i każdy z nich ma odrębny harmonogram pracy.

Jak to działa? Tego można się dowiedzieć bezpłatnie, gdyż VIZIT do końca roku można testować bezpłatnie.

Trzeba to jednak powiedzieć, że później będzie inaczej:
VIZITA – brak stałej opłaty abonamentowej, opłata za umówioną wizytę od 7,99 zł,
PRO – comiesięczny abonament 29,90 zł za wizytówkę, brak opłaty za zarejestrowaną wizytę,
VIP – comiesięczny abonament 49,90 zł za wizytówkę, brak opłaty za zarejestrowaną wizytę, możliwość wyłączenia kalendarza, obsługa telefoniczna (dodatkowe potwierdzanie wizyt umówionych online).

Na pytanie infoDENT24.pl o podstawowe zasady podpisywania umów komercyjnych Ewa Fidler-Witoń poinformowała, że – co do zasady - umowy będą podpisywane na czas nieokreślony, z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Opłata pobierana jest wyłącznie od umówionej i zrealizowanej wizyty.

infoDENT24.pl chciał dowiedzieć się w jaki sposób VIZIT zabezpiecza się przed fałszywymi danymi, które mogą być w sposób zamierzony, lub nie - wprowadzane do systemu. Innymi słowy, co zostało zrobione, aby do stomatologa docierały tylko zweryfikowani pacjenci. Ewa Fidler-Witoń zapewniła, że system posiada zabezpieczenia przed tzw. złośliwym oprogramowaniem na przykład weryfikując ruch z jednego IP, czy też wychwytując pewne podejrzane wzorce zapytań. - Wdrożyliśmy również wiele krytycznych punktów kontroli, zarówno w samym systemie, jak i na naszych serwerach, które chronią przed atakami. Przede wszystkim jednak każda wizyta jest potwierdzana telefonicznie przez nasze call center – wyliczyła Ewa Fidler-Witoń.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH