PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Wibrator ku zadowoleniu użytkowników

dailymail.co.uk, ms
20-01-2015, 13:54
Wibrator ku zadowoleniu użytkowników Wibrator domowy
Domowy system czyszczenia zębów kojarzy się - co do zasady - ze szczoteczką do zębów. W niedalekiej przyszłości może być on uzupełniony wibratorem.

Pierwsze modele wibratorów doustnych trafiły właśnie do sklepów Aldi, być może nie brzmi to zbyt przekonywująco, ale testy wypadły pozytywnie.
Aparat, wyglądem przypomina elektryczną szczoteczką do zębów, z tym, że końcówka, zamiast nasadki z włosiem, wyposażona jest w silikonowy kapturek, który należy pokryć pastą do zębów. Wprawiona w ruch końcówka urządzenia nadaje jej ruch wibracyjno - oscylacyjny na tyle silny, że utrzymanie końcówki urządzenia w bliskim kontakcie z czyszczonymi zębami wcale nie jest sprawą prostą.

Czyszczenie zębów powinno zająć ok. 1 minuty. Po tym czasie osoby testujące wibrator przyznawały, że zęby stają się zdecydowanie bardziej gładkie i pozbawione kłopotliwych przebarwień. Producent zapewnia, że wibrator skutecznie usuwa płytkę nazębną i przebarwienia.

Eksperci testujące to urządzenie twierdzą, że o usuwaniu płytki nazębnej nie może być mowy. Wibrator jest w stanie jedynie zdjąć z powierzchni zębów warstwę wapnia. Takie działanie daje dobry efekt estetyczny. Co prawda wibrator stosowany jest u ludzi od niedawna, to jednak na podobnej zasadzie oparta jest praca wibratora stosowanego od dawna do czyszczenia zębów psów. W tym przypadku efekty są znakomite.

Najważniejsza informacja dla zainteresowanych zakupem wibratora do zębów jest ta, ze urządzenie w sieci Aldi kosztuje niecałe 10 USD. To może być najsłabsza strona wibratora, gdyż wiele osób powie, że za taką cenę nic dobrego kupić nie można.

Więcej:  dailymail.co.uk

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH