PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Unity: komfort ekonomiczny

ms
07-06-2017, 07:50
Unity: komfort ekonomiczny Unit
Co w unicie stomatologicznym jest najważniejsze dla użytkownika? Tym razem odpowiadamy na pytanie: na czym polega komfort ekonomiczny.

Wbrew pozorom, cena nie jest ani jedynym, ani najważniejszym aspektem rachunku ekonomicznego. Unity firmy Planmeca oczywiście nie rywalizują ceną z tak zwaną chińszczyzną. Finowie mają przede wszystkim na względzie wysoką jakość unitu, przekładającą się na zadowolenie pacjenta i dentysty.

Jakość oferowanego produktu w silny sposób wpływa na efektywność ekonomiczną jego zakupu. Niezawodny sprzęt, który nie zwykł odmawiać posłuszeństwa, nie naraża użytkownika na nieoczekiwaną konieczność wstrzymania pracy. Nie wolno zapominać o tym, że dla każdego lekarza dentysty awaria jest trudną do zaakceptowania sytuacją, która może zamienić w gruzy najbardziej misternie przygotowany plan pracy.

Nasze unity zaprojektowane i wykonane są w ten sposób, aby bezawaryjnie pracowały przez dziesiątki lat. Nierzadko bywa tak, że właściciel unitu z logo Planmeca sprzedaje go za kilka tysięcy złotych po dwudziestu latach użytkowania. Unikatowe rozwiązania technologiczne zawsze muszą być najwyższej jakości.

Zasada szczególnej dbałości o jakość dotyczy m.in. materiałów stosowanych do produkcji unitów w fabryce w Helsinkach. Materiałami tymi, w zasadniczej mierze, są aluminium i lekkie stopy metali, zapewniające lekkość i zarazem wytrzymałość mechaniczną elementów konstrukcyjnych. Z nich to wykonywane są m.in.: posadowienie fotela, blok higieniczny, wysięgniki ramienia, maszt.

Konstrukcyjne elementy unitu, bez obaw o odkształcenia, można wykorzystać do mocowania na nich monitorów, czy aparatury rentgenowskiej.

Kooperacja z innymi dostawcami narzędzi i podzespołów, które pracują w naszych unitach ma jeden podstawowy aspekt. Stawiamy niewątpliwie na najlepsze na rynku: dmuchawki (Luzzani), skalery (EMS) lampy polimeryzacyjne (Mectron), kamery wewnątrzustne (Panasonic). 

 Unity Planmeca mają jeszcze jedną cechę sytuującą je w światowej czołówce - energooszczędność. W funkcji stand by zapotrzebowanie na energię spada o połowę wobec poziomu niezbędnego w trakcie pełnej gotowości do pracy.


Czytaj także:
Komfort użytkowania unitów stomatologicznych, czyli tak naprawdę co?
Komfort pracy dentysty
Komfort bezpieczeństwa
Komfort pacjenta
Komfort nowoczesności
Komfort rzetelnej informacji
Komfort estetyki

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH