PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Szczoteczka i pasta w jednym - nie tylko dla podróżników

27-01-2013, 23:49
Szczoteczka i pasta w jednym (fot. UltiBrush)
Szczoteczka i pasta w jednym (fot. UltiBrush)
Tylko 12 tysięcy dolarów potrzeba, aby na rynku pojawiła się UltiBrush szczotecza typu all in one. Autorzy projektu szukają inwestora poprzez serwis dla początkujących firm. Jak przekonują, produkt spełni oczekiwania nie tylko podróżników i minimalistów.

UltiBrush to prawdziwy kombajn do codziennej higieny jamy ustnej. W skład zestawu, który wyglądem przypomina nieco elektryczne modele wchodzą: szczoteczka, pasta do zębów, nić dentystyczna i lusterko.

Szczoteczkę, a właściwie jej główkę przykrywa plastikowe wieczko, tak aby ta zawsze pozostawała czysta. Pastę do zębów ukryto w specjalnym zbiorniku, a jej automatyczne dozowanie rozpoczyna przyciśnięcie guzika. Żadnego wyciskania! chwalą się projektanci. Inny przycisk otwiera nam niewielkie lusterko. Na samym spodzie UltiBrush umieszczono nić dentystyczną.

Urządzenie nie jest jednorazowe, jak przekonują pomysłodawcy (zakładanych jest od 40 do 50 użyć). Jeżeli uda się rozpocząć produkcję, UltiBrush będzie można kupić za ok. 12 dolarów. Choć na liście potencjalnych użytkowników produktu wymieniani są głównie podróżnicy i miłośnicy ekstremalnych wypraw, to właściwie nie ma przeciwwskazań, żeby pomysł sprawdził się właściwie wszędzie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
techDENT   szczoteczka do zębów   UltiBrush   Higiena  

POLECAMY W SERWISACH