PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

SoWash irygator lepszy niż inne?

07-06-2013, 00:08
SoWash irygator lepszy niż inne? (foto: sxc.hu)
SoWash irygator lepszy niż inne? (foto: sxc.hu)
Czyszczenie przestrzeni międzyzębowych za pomocą irygatora SoWash jest polecane przez dystrybutorów tego urządzenia na polskim rynku z kilku zasadniczych powodów i kilkunastu mniej istotnych. Irygatory te sprawdzają się szczególnie w przypadku stosowania przez pacjenta aparatów ortodontycznych, koron, mostów oraz implantów.

Zastosowany w SoWash potrójnie pulsujący strumień wody powoduje to, że użytkownik tego urządzenia nie tylko czyści uzębienie, ale także prowadzi przydatny masaż, który jest odczuwany jako przyjemny również dla osób o wrażliwych dziąsłach. W tym celu do SoWash dołączane są końcówki z włoskami o różnej twardości z zaokrąglonym wierzchołkiem.

Irygator, ze względu na fakt, że jest bezpośrednio mocowany do kranu, pozwala na płynną regulację temperatury oraz ciśnienia wody.

Dystrybutorzy SoWash w najmniejszych szczegółach zachwalają jego konstrukcję. Na przykład wśród zalet widnieje brak silnika. Dlaczego? bo dzięki temu osiągnięto takie cechy jak:

- cicha praca (wyeliminowanie poruszanych prądem części mechanicznych);

- brak najczęściej zawodnych elementów elektrycznych;

- bezpieczeństwo użytkowania (brak podłączenia do prądu);

- uniknięcie kłopotów z konserwacją silnika;

- dbałość o ekologię (wyeliminowanie konieczności stosowanie baterii);

- zmniejszenie kosztów - z reguły do połowy ceny najtańszego irygatora elektrycznego (za SoWash płąci się nie więcej niż 100 zł).

Zaletą SoWash ma być także wyeliminowanie konieczności czyszczenia pojemnika na wodę, co jest uciążliwe przy użytkowaniu sprzętu przenośnego.

Z zestawienia tego większość pozycji z pewnością nie przekona potencjalnego nabywcy, który zapyta przy tej okazji o mobilność urządzenia, a ta nie jest jego mocną stroną. Działanie SoWash jest bowiem uzależnione od podłączenia irygatora do kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
techDENT   sprzęt stomatologiczny   Higiena  

POLECAMY W SERWISACH