• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Smile design: spróbuj i Ty, to takie proste i… piękne zarazem

Mirosław Stańczyk
07-12-2015, 10:21
Smile design: spróbuj i Ty, to takie proste i… piękne zarazem Sławomir Świetlik (foto: autor)
Proste jest piękne, cóż może być zatem piękniejszego od prostego oprogramowania smile design, które w nieoczekiwanie szybki - i co ważne - efektowny sposób odkrywa piękno uśmiechu przed pacjentami gabinetu dentystycznego? O tym, że cyfrowe projektowanie uśmiechu jest w zasadzie niezbędnym elementem pracy współcześnie praktykującego lekarza dentysty i że element ten nie musi być wiedzą tajemną, w rozmowie z infoDENT24.pl, zapewnia Sławomir Świetlik, ekspert do spraw oprogramowania smile design.

Mirosław Stańczyk infoDENT24.pl: Proszę przekonać zapracowanego dentystę, że powinien poświęcić czas na naukę kolejnego narzędzia, ukierunkowanego na poszerzenie relacji z pacjentem i wprowadzić kolejną procedurę, która te relacje by wzmacniała.
Sławomir Świetlik: Powodów jest wiele, wśród nich i taki, żeby był właśnie mniej zapracowany. Nie oszukujmy się, że w czasie pięciominutowej pogawędki z pacjentem potrafimy przekonać go do kompleksowego planu restytucji uzębienia. Niewiele zdziałają w tym momencie nawet projekcje żurnalowych uśmiechów, które miałyby wskazać cel usprawiedliwiający wydatkowanie w gabinecie stomatologicznym znaczących kwot, nierzadko liczonych w dziesiątkach tysięcy złotych.

Na szczęście jest prosty algorytm postępowania, dzięki któremu nasza praktyka stomatologiczna zyskuje miano profesjonalnej, nowoczesnej lecznicy, w której króluje stomatologia cyfrowa i komputerowe projektowanie uśmiechu.

Planmeca Romexis Smile Design (1)

Nie są to frazesy. Realizuję dziesiątki tego typu projekcji i proszę mi wierzyć, że w oparciu o oprogramowanie smile design jestem w stanie, krócej niż w kwadrans, zaprezentować osobie zainteresowanej, jak będzie wyglądał jej uśmiech po zaproponowanym leczeniu. Pierwszy projekt jest gotowy zaledwie w kilka minut. Nie więcej niż kilka kolejnych powinno zająć uzgadnianie szczegółów: kształt poszczególnych zębów, ich kolor itp.

infoDENT24.pl: Chwileczkę, bo w uszach nie zaznajomionego z tematem dentysty, stomatologia cyfrowa i komputerowe projektowanie uśmiechu zabrzmi jak humbug. Coś co powstaje w pięć minut musi być tak dobre jak zupa „pięć minut”.
Sławomir Świetlik: Takie przekonanie być może będą miały osoby, które uważają, że poczesne miejsce w stomatologii musi być naznaczone drogą prowadzącą przez pot, krew i łzy. Nie o takie wartości nam chodzi. Przyznam, że rozpoczynając moją wędrówkę po oprogramowaniach smile design - chciałem wybrać dla siebie całkiem inną drogę, trasę: szybką łatwą i przyjemną. Dopiąłem celu. Po przeanalizowaniu wszystkiego co jest dostępne na rynku, mogę z ręką na sercu stwierdzić, że moje oczekiwania zdecydowanie spełnia Planmeca Romexis Smile Design. Mogę powiedzieć, że zakochałem się w tym rozwiązaniu informatycznym.

Planmeca Romexis Smile Design (2)

SŁOWA KLUCZOWE
Planmeca   Digital Smile Design   fotografia  

POLECAMY W SERWISACH