• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Sirona zaprezentowała INTEGO - unit nowej generacji

PAP/ŁS
15-05-2014, 14:06
Sirona zaprezentowała INTEGO - unit nowej generacji Sirona zaprezentowała INTEGO - unit nowej generacji (źródło: Sirona)
Firma Sirona zaprezentowała nowy unit. INTEGO opiera się na koncepcji fotela, która uwzględnia cztery zasady ergonomii: intuicyjne usadowienie, wygodną pozycję, optymalną widoczność i zintegrowany przepływ pracy.

Wszystkie te cechy mają zapewnić lekarzom dentystom idealne rezultaty. Funkcje indywidualne, narzędzia i wszelkie elementy dodatkowe można wybierać i kontrolować przy pomocy prostego i intuicyjnego interfejsu użytkownika.

Elementy dentystyczne i pomocnicze mogą być w sposób elastyczny dostosowywane do potrzeb użytkownika.

- Dzięki "samowystarczalnej" butli z wodą w każdej chwili jest ona dostępna i to o kontrolowanej jakości. Kompaktowy design wszystkich elementów unitu, w tym element pomocniczy i jednostka z wodą, gwarantują optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni - opisuje produkt Sirona.

INTEGO będzie oferowany z przewodami wiszącymi (TS) lub zwijanymi (CS) oraz w szerokiej gamie kolorów.

- Dentyści nie muszą już uzależniać najwyższej jakości, innowacji i współczesnego designu nowych unitów stomatologicznych od posiadanych środków na inwestycje - tłumaczy Michael Geil, wiceprezes ds. ośrodków leczenia w spółce Sirona oraz dyrektor zarządzający Sirona Bensheim (Niemcy). - INTEGO to przyszłościowy produkt niemiecki najwyższej jakości, zaspokajający wszystkie te potrzeby - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
unit stomatologiczny   Sirona   INTEGO  

POLECAMY W SERWISACH