PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Siostrzany duet chce zawojować rynek wybielania zębów

12-08-2013, 00:01
Siostrzany duet chce zwojować rynek wybielania zębów (fot. Fotolia)
Siostrzany duet chce zwojować rynek wybielania zębów (fot. Fotolia)
Rynek nie ma dość produktów do wybielania zębów. Największe szanse na sukces mają jednak albo te najlepsze medycznie, albo te z najlepszym public relations. Na amerykańskich półkach pojawi się nowość, która jak się wydaje, spełnia obydwa kryteria.

Dobrą promocję produktu, który nazywa się Start Pure, ma zapewnić fakt, że jego wynalazczyniami są siostry: dr Pooneh Sabo i dr Paris Sabo. Pierwsza z nich jest dentystką, druga lekarzem spoza branży stomatologicznej. Amerykańskie media zachwycają się, że kreację innowacyjnego systemu do wybielania zębów, kobiety umiały pogodzić z rolami matek i business woman.

Kobiety są jednak pewne, że nie rodzinne historie, ale rozwiązania zastosowane w Start Pure sprawią, iż będą na językach. Podstawą sukcesu ma być połączenie wiedzy i doświadczeń kobiet - stomatologicznej i medycznej. To dzięki nim powstał system, który wyraźnie wybiela zęby już w 20 minut i jest niedrogi.

- Start Pure nie tylko wybiela zęby, ale pozwala zachować je białe dłużej - przekonuje jedna z sióstr. Obrazowo opisuje sposób działania systemu. - Jeżeli poplamioną czerwonym winem białą koszulę potraktujemy wybielaczem, jest duże prawdopodobieństwo, że plamy zostaną. Jeżeli jednak skupimy się na usunięciu samych plam, a dopiero później na wybielaniu, efekt będzie dużo lepszy - mówi dr Paris Sabo.

Na sklepowe półki trafią trzy produkty: 20-minutowy system do wybielania oraz dwa rodzaje wybielających penów. W składzie systemu znajdziemy: glikol propylenowy, glicerynę typu Kosher, nadtlenek mocznika, nadtlenek wodoru, karbomer, olejek miętowy oraz trójetanoloaminę. Stężenie nadtlenku wodoru w penach wynosi 16 proc. (na dzień) i 35 proc. (na noc).

Na razie nic nie wiadomo o cenach produktów. Na stronie internetowej Start Pure można jednak przeczytać, że część wpływów ze sprzedaży będzie przeznaczone na cele charytatywne.

Mamy więc piękną historię, tylko czy produkt będzie bezpieczny i skuteczny?

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
techDENT   wybielanie zębów   Materiały  

POLECAMY W SERWISACH