PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Reputation Monitor zostań szpiegiem w swojej sprawie

10-12-2012, 06:07
Reputation Monitor  zostań szpiegiem w swojej sprawie (źródło: 1-800 Dentist)
Reputation Monitor zostań szpiegiem w swojej sprawie (źródło: 1-800 Dentist)
Tym razem prezentujemy narzędzie, które w żaden sposób dentyście nie pomoże w leczeniu. Ale, jak przekonują jego projektanci, pozwala na zwiększenie liczby pacjentów, a na pewno w kontrolowaniu tego co o nas myślą.

Reputation Monitor to oprogramowanie, które umożliwia zarządzanie opiniami. Pozwala śledzić wszelkie peany, negatywne uwagi, recenzje, komentarze zamieszczane w internecie, a dotyczące praktyki lub konkretnego lekarza. System dostarcza nie tylko wyniki, ale również ich analizę. Choć nie można go zamówić w kraju, jego funkcjonalność, nie wyklucza korzyści dla polskiego stomatologa.

Reputation Monitor instaluje się na komputerze jak każdy inny program. Zarządza się nim poprzez specjalny pulpit. Dentyści, którzy samodzielnie administrują witryny internetowe, szybko dostrzegą podobieństwo w działaniu RM i zarządzaniu stroną internetową z poziomu kokpitu.

Jakie możliwości zapewnia?

Szpieg w słusznej sprawie

Dzięki integracji z największymi wyszukiwarkami internetowymi oraz portalami społecznościowymi, system potrafi ocenić skuteczność wyszukiwania gabinetu lub lekarza w sieci. Jeżeli jest ona niska, sugeruje jak można ją zwiększyć.

Reputation Monitor ściąga w jedno miejsce wszelkie opinie pacjentów (lub innych lekarzy, co też często się zdarza). Co ciekawe RP, informuje o nowym wpisie, np. na Facebooku, tuż po jego opublikowaniu. Pozwala to oszczędzić czas przeznaczany na wyszukiwanie w sieci informacji o sobie i oferowanych przez siebie usługach. Umożliwia szybszą reakcję na wypadek używania nazwy gabinetu lub lekarza w złym kontekście lub obrażania go.

Kolejna funkcja systemu wyłapuje z internetu wszelkie artykuły, posty czy twitty (wpisy zamieszczane w serwisie Twitter), w których użyta jest określona fraza np. nazwisko lekarza, nazwa gabinetu.

System analizuje także jak często potencjalni pacjenci wyszukują gabinet w internecie w porównaniu do konkurencji. Podobne analizy dotyczą również używania nazw w ujęciu globalnym.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
techDENT   Reputation Monitor   Techniki pozamedyczne  

POLECAMY W SERWISACH