PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Rebilda Post daje więcej

VOCO/szaft
22-05-2014, 08:11
Rebilda Post daje więcej Rebilda Post daje więcej (źródło: VOCO)
System do natychmiastowej odbudowy Rebilda Post System (VOCO) wzbogacił się o rozszerzone rozwiązanie - Rebilda Post System – Set II – do wykonania 20 odbudów po leczeniu endodontycznym.

Dotychczasowy system Rebilda Post System składa się z: wkładów koronowo-korzeniowych o średnicach 1,2 mm, 1,5 mm i 2 mm, w liczbie pięciu w każdym rozmiarze, po jednym wiertle w odpowiednich rozmiarach, jednego poszerzacza typu reamer, materiałów Ceramic Bond, Futurabond DC i Rebilda DC dentine w strzykawce QuickMix oraz odpowiednich akcesoriów. 

Nowy system Rebilda Post - Set II zawiera teraz dodatkowo: pięć wkładów o średnicy 1 mm, jedno wiertło w rozmiarze 1 mm oraz dodatkowy poszerzacz. Cement Futurabond DC SingleDose (15 sztuk) został zastąpiony podwójnie wiążącym, uniwersalnym cementem adhezyjnym Futurabond U SingleDose (20 sztuk).

Wzmocnione włóknem szklanym kompozytowe wkłady koronowo - korzeniowe Rebilda Post stanowią uzupełnienie podwójnie wiążącego cementu do odbudowy zrębu i osadzania uzupełnień Rebilda DC. Wkłady koronowo-korzeniowe Rebilda Post, wykazujące silne cieniowanie na zdjęciach rentgenowskich i zbliżoną do zębiny elastyczność, osadza się przy użyciu techniki adhezyjnej, co w rezultacie pozwala na wytrzymałą i wysoce estetyczną, pozbawioną metalu odbudowę. Wkłady koronowo-korzeniowe, szczególnie te o średnicy 1 mm, pozwalają na oszczędzające i bezpieczne leczenie zębów z wąskimi kanałami korzeniowymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH