PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Pulsująca nić dentystyczna na Kickstarterze

ms
17-04-2015, 13:35
Pulsująca nić dentystyczna na Kickstarterze Irygator prysznicowego uzytku (foto: freedigitalphotos)
Nazywa się Hydro-Pulse Whitening Flosser (HPWF). Według twórców tego urządzenia, ich wynalazek zrewolucjonizuje zasady higieny jamy ustnej podejmowanej w zaciszu domowym.

Mechanizm działania HPWF nie jest czymś nowym. Chodzi po prostu o pewien rodzaj irygatora, który wykorzystuje technologię mikropęcherzyków, atakujących bakterie płytki nazębnej. HPWF ma dodatkową funkcję, wynikającą z dołączonego zasobnika zawierającego substancję wybielającą. Dzięki niemu właśnie irygator nie tylko poprawia stan higieny jamy ustnej, ale także wpływa pozytywnie na estetykę uzębienia.

Nowością HPWF jest fakt, iż urządzenie znakomicie funkcjonuje podłączone do standardowego prysznica. Dr. Jason Schepis, projektant irygatora zachwala swój pomysł, mówiąc, że to jest pierwsze rozwiązanie pozwalające na gruntowną higienę jamy ustnej podczas codziennej kąpieli. HPWF bez problemu można zamontować na standardowej instalacji prysznica.

Czytaj także: 

Irygator - wodne nitkowanie

SoWash irygator lepszy niż inne? 

Jest jeszcze jedna informacja dotycząca Hydro-Pulse Whitening Flosser. Jego projektanci, aby wprowadzić swoje dziecko na rynek, zbierają fundusze na Kickstarterze*,. Twórcy HPWF muszą zebrać w ciągu 40 dni 100 tys. USD, w przeciwnym przypadku nie dostaną potrzebnych im funduszy, według zasady „wszystko, albo nic".

Sugerowana cena HPWF to 59,99 USD.

* Kickstarter to platforma wspierania osób kreatywnych. Miejsce, gdzie można zaprezentować pomysły, które nie mogą być wcielone w życie, ze względu na brak funduszy. Autorzy pomysłów muszą zebrać w określonym czasie ściśe określoną ilość pieniędzy, taką która pozwoli zdrożyć projekt w życie. W przeciwnym przypadku pieniądze wracają do donatorów.

Czytaj więcej: prweb.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH