PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Przenośna hala o wymiarach basenu olimpijskiego na targach Krakdent

ms
24-02-2016, 09:30
Przenośna hala o wymiarach basenu olimpijskiego na targach Krakdent Krakdent rośnie w siłę (foto: infoDENT24.pl)
Tempo to zaiste imponujące, w drugim roku funkcjonowania Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent w ultranowoczesnych obiektach Międzynarodowego Centrum Targowo - Kongresowego EXPO Kraków, trzeba powiększać powierzchnię wystawienniczą.

Halę dostarczy firma Neptunus, specjalizująca się we wznoszeniu  konstrukcji tymczasowych. Dodatkowa przestrzeń ma stworzyć nienaganne warunki: z jednej strony do prezentowania, z drugiej zaś do oglądania oferty wystawienniczej. Przeszklona hala, o wymiarach 24 x 55 m, zostanie połączona z istniejącym budynkiem, tworząc tym samym spójną powierzchnię wystawienniczą.

Rok temu wystawcy i goście Krakdent mieli do dyspozycji dwie przestronne, uzbrojone w nowoczesne rozwiązania technologicznie hale wystawiennicze oraz kompleks mniejszych sal seminaryjnych o łącznej powierzchni 13 tys. mkw. W tym roku przestrzeń ta powiększy się o ok. 10 proc.

- Cieszymy się, że możemy zapewnić infrastrukturę na tak prestiżowe wydarzenie. To najważniejsze spotkanie dla branży dentystycznej w całej Europie Środkowo-Wschodniej, dlatego wszystko musi być wykonane na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że tegoroczne targi przyniosą wiele inspiracji zarówno wystawcom, jak i wszystkim uczestnikom Krakdent – mówi Dorrie Eilers, dyrektor firmy Neptunus.

Wizytówką Neptuns niech będzie chociażby to, że obiekty wznoszone przez firmę były wykorzystywane podczas wydarzeń takich jak Konferencja Narodów Zjednoczonych COP19/CMP9, Euro 2012 w piłce nożnej, turniej tenisowy Wimbledon. Neptunus był także dostawcą obiektów na Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie w Londynie 2012.

W Krakdent biorą udział wystawcy nie tylko z Europy. W ubiegłym roku swoją ofertę zaprezentowało 336 przedstawicieli także z: Chin, Japonii, Korei Południowej i USA. W 2015 r. targi odwiedziło ok. 14 tys. osób.

W tym roku wydarzeniu towarzyszą szczególnie liczne szkolenia, seminaria i konferencje, dzięki którym lekarze stomatolodzy, technicy dentystyczni oraz asystenci mogą podnieść swoje kwalifikacje oraz zdobyć punkty wymagane przez Ministerstwo Zdrowia. W część naukową zaangażowani są polscy oraz światowi eksperci. Uczestnicy poznają także najnowsze trendy w branży oraz zobaczą jak urządzić nowocześnie gabinety dentystyczne. Dodatkowo, jak co roku, podczas targów odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Stomatologiczna DENTAL SPAGETTI oraz akcja charytatywna DENTALPOMOC.

24. edycja Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent odbędzie się w okresie od 10 do 12 marca 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT   Grażyna Grabowska   Targi w Krakowie   Neptunus  

POLECAMY W SERWISACH