PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Primer Transbond Plus SEP na każde warunki

ms
03-04-2014, 12:50
Primer Transbond Plus SEP na każde warunki Primer Transbond Plus SEP na każde warunki
Wytrawiacz Transbond Plus SEP doskonale sprawdza w suchym, jak i w mokrym środowisku.

Każdy dentysta dobrze zna skutki zawilgocenia w trakcie procesu przyklejania - zmniejszenie siły wiązania i zazwyczaj poluzowanie zamków. Osiągnięcie dużej siły wiązania w mokrych warunkach umożliwia primer Transbond Plus. Specyfik, będący substancją hydrofilną, ma takie same właściwości w suchym, jak i mokrym środowisku.
Transbond Plus SEP jest złożonym materiałem wiążącym. Operację można wykonać w ciągu zaledwie kilku sekund. Produkt ten stanowi uzupełnienie systemu zamków APC z podstawą pokrytą klejem oraz klejów światłoutwardzalnych Transbond.

W badaniach klinicznych oraz codziennej praktyce samowytrawiający primer Transbond Plus SEP wykazywał wysoką siłą wiązania, zarówno do suchego, jak i mokrego szkliwa. Transbond Plus uwalnia jony fluoru i łączy etapy wytrawiania i przygotowania powierzchni szkliwa do klejenia w dowolnych warunkach.

Stosowanie primer Transbond Plus SEP eliminuje wiele niekorzystnych czynników oraz błędów towarzyszących procesowi przyklejania. Innowacyjna formuła zapewnia jednorodność nakładanego materiału.

Wystarczająco duża siła wiązania ma podstawowe znaczenie, ponieważ nie powstają wówczas obawy o późniejsze odklejanie się zamków. Ważny jest także mniejszy nakład czasu na zrealizowanie zabiegu.

Jednoetapowy w nakładaniu pakowany jest w foliowe opakowanie do nakładania z porcją dla jednego pacjenta, co pozwala na jednoczesne wytrawienie, przygotowanie powierzchni zęba do klejenia oraz wiązanie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH