PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Pogotowie dentystyczne dla dentystów

ms
13-02-2015, 14:02
Pogotowie dentystyczne dla dentystów Gdy dentysta wzywa pogotowie (foto: freedigitalphotos)
Dental Fix RX jest pogotowiem dentystycznym, które oferuje swoje usługi...dentystom. Firma realizuje naprawy sprzętu stomatologicznego w gabinecie klienta, o ile nie jest to możliwe - dostarcza sprzęt zastępczy.

Dental Fix RX działa na obszarze całej Ameryki Północnej. Właściciele firmy zapewniają, że każdy potrzebujący otrzyma wsparcie w maksymalnym czasie 24 godzin. O ile naprawa nie będzie możliwa od ręki, to klient zawsze może liczyć na sprzęt zastępczy. Pracownicy Dental Fix RX starają się, aby - co do zasady - był to sprzęt tej samej marki, co uszkodzony. Często udaje się dostarczyć na wymianę takie same modele. Bywa, że popsute części pracownicy Dental Fix Rx potrafią naprawić na miejscu, korzystając z wyspecjalizowanego warsztatu jakim jest "dentystyczny: ambulans".  

Dental Fix RX działa na zasadzie franszyzy. Największy, problemem było pozyskanie kompetentnych serwisantów, których umiejętności nie ograniczają się do jednej marki, do jednego typu sprzętu.

Klientami firmy jest 10 tys. właścicieli praktyk stomatologicznych. Firma powstała w 2009 r. Wyraźny przyrost klientów nastąpił w ostatnich sześciu miesiącach (z 8 do 10 tys.). Stało się to po tym gdy określono dokładnie strefy funkcjonowania poszczególnych franczyzobiorców.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
unit stomatologiczny   rtg   laser   Dental Fix RX  

POLECAMY W SERWISACH