PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Platynowa Planmeca podczas 13th. Annual Meeting Royal Esthetics

ms
19-09-2016, 10:12
Platynowa Planmeca podczas 13th. Annual Meeting Royal Esthetics Planmeca platynowym patronem 13th. Annual Meeting Royal Esthetics w Krakowie
Planmeca jest platynowym patronem 13th. Annual Meeting Royal Esthetics w Krakowie (22 – 24 września). To dzięki zaangażowaniu w krakowski kongres m.in. fińskiej firmy uczestnicy sympozjum będą mieli okazję brać udział w naukowym wydarzeniu najwyższej próby.

O programie naukowym  Annual Meeting Royal Esthetics szczegółowo informowaliśmy w materiale Najlepsi podczas 13th Annual Meeting Royal Esthetics w Krakowie. 

Warto mieć na uwadze również to, że w trakcie sympozjum będzie niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z kilkoma rozwiązaniami zdecydowanie wiodącymi na rynku sprzętu stomatologicznego. Cztery z nich to:
 
Planmeca FIT

Planmeca chce zwrócić uwagę dentystów na unikatowy system:
- otwarty,
- połączony z modułem CAD/CAM,
- harmonijnie łączący: skanowanie wewnątrzustne, projektowanie 3D i frezowanie w gabinecie.

W zasadzie te trzy ostatnie określenia w jasny sposób wyjaśniają to czego można oczekiwać od systemu, który coraz częściej jest użytkowany w nowoczesnych, nastawionych na najwyższą jakość gabinetach stomatologicznych.

Dodatkowo łącząc system Planmeca Fit ™ CAD/CAM z rodziną aparatów rentgenowskich Planmeca ProMax® 3D, lekarze dentyści mogą wykorzystywać szeroki zakres szczegółowych informacji potrzebnych w planowaniu leczenia i diagnostyce.

Jak wiadomo, najważniejsze aspekty sprawy zazwyczaj kryją się w szczegółach. Podczas trzydniowego Annual Meeting Royal Esthetics w Krakowie wszelkie kwestie funkcjonowania Planmeca FIT będzie można zgłębić na miejscu. Pytając, analizując, dotykając i sprawdzając jak w rzeczywistości działa ten system.

Planmeca Compact™ i Touch

Istnieje tyle preferencji ustawień pracy unitu,  ilu lekarzy dentystów. Planmeca Compact™ i Touch zapewnia wiele sposobów mocowań instrumentów  i dużą gamę instrumentów, z której można wybrać te optymalne (zgodnie ze specyficznymi potrzebami i wymogami). Planmeca utrzymuje, że każdy stomatolog bez trudu może ustawić unit w optymalny sposób dostosowany do indywidualnych preferencji.

Z kolei dla pacjentów nie bez znaczenia jest komfort przebywania na fotelu, wykonanego z niezwykle trwałego materiału skóropodobnego i sprężystej pianki. Tapicerka dopasowuje się do kształtu ciała pacjenta, zapewniając mu wygodę nawet przy najdłuższych zabiegach.

Łatwość utrzymania higieny fotelu doceni z kolei z pewnością personel gabinetu dentystycznego.

Nie te jednak cechy stanowią o klasie Planmeca Compact™ i Touch. Ważne, że tego typu cyfrowe unity dentystyczne zintegrowane są ze specjalistycznym  oprogramowaniem. Można je łatwo podłączyć do sieci, poprzez  Planmeca Romexis® Clinic Management, aby automatycznie zapisywać każdą aktywność. Istotna jest przede wszystkim zdalna kontrola stanu i analiza jakości pracy unitu.

Zgodnie z zasadą lepiej raz zobaczyć niż tysiąc razy opisywać warto zerknąć jak prezentuje się Planmeca Compact™ i Touch.

Z kolei zgodnie z zasadą lepiej dotknąć niż patrzeć – należałoby odwiedzić stanowisko firmy Planmeca podczas Annual Meeting Royal Esthetics w Krakowie.

POLECAMY W SERWISACH