PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Planmeca warta odwiedzenia na FDI 2016 w Poznaniu

ms
04-09-2016, 17:03
Planmeca warta odwiedzenia na FDI 2016 w Poznaniu Planmeca ProFace
Planmeca zaprezentuje pełen zakres swoich cyfrowych innowacji na FDI 2016 w Poznaniu. Warto to wykorzystać, aby dowiedzieć się jak można zwiększać efektywność kliniki, generować oszczędności i poprawić satysfakcję pacjentów.

Prace CAD/CAM i dane z CBCT w jednym oprogramowaniu

Planmeca Romexis® to jedyna platforma oprogramowania stomatologicznego na świecie, która łączy wszystkie typy obrazowania oraz cały zakres pracy z CAD / CAM.

Łącząc system Planmeca Fit ™ CAD/CAM z rodziną aparatów rentgenowskich Planmeca ProMax® 3D, lekarze dentyści mogą wykorzystywać szeroki zakres szczegółowych informacji potrzebnych w planowaniu leczenia i diagnostyce.

Połączenie technologii CAD/CAM oraz CBCT otwiera kolejne horyzonty w tworzeniu nowego standardu opieki. Znakomite perspektywy w tym zakresie stwarza jednolity interfejs oprogramowania.

 

Prawdziwe all-in-one aparatów dla wszystkich potrzeb obrazowania

Rodzina produktów Planmeca ProMax® 3D składa się z pięciu wyjątkowych aparatów all-in-one. Aparaty wykonują trzy różne typy obrazowania 3D, a także obrazowanie panoramiczne i cefalometryczne – funkcje te umożliwiają realizowanie najbardziej zaawansowanych procedur diagnostycznych w zakresie obrazowania szczękowo-twarzowego.

Planmeca Sovereign Classic tworzy różnicę

Unit Planmeca Sovereign® Classic jest doskonałym połączeniem starannie zaprojektowanych szczegółów, które ułatwiają codzienną pracę dentysty. Jest to inteligentny unit w każdym calu. Liczą się nie tylko komfortowe warunki leczenia pacjenta, ale wyjątkowa łatwa kontrola zakażeń.


Drukarka 3D Planmeca Creo

Planmeca Creo to drukarka 3D, któa ma ułatwić pracę przede wszystkim laboratoriom oraz dużym klinikom dentystycznym. W oparciu o specjalnie oprogramowanie, drukuje w technologii Digital Light Processing (utwardza żywicę światłem UV).

Idealnie dopasowane uzupełnienia z Planmeca FIT™

Planmeca FIT to otwarty, gabinetowy systemem CAD/CAM,  łączący skanowanie wewnątrzustne, projektowanie 3D i frezowanie w gabinecie.

Bracia Kleantis i Alexandros z Manolakis Dental Clinic w greckich Salonikach od pewnego czasu używają systemu Planmeca FIT. Warto zorientować się co mają do powiedzenia na temat tego systemu. W tym celu warto odwiedzić stanowisko Planmeca podczas FDI AWDC w Poznaniu.

Stoisko znajduje się w pawilonie 7A (A-32-A-72 - tuż przy głównym wejściu).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CAD/CAM   CBCT   Planmeca  

POLECAMY W SERWISACH