PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Pentamix™ Lite od 3M ESPE jeszcze lepszy

ŁS
07-02-2014, 12:58
Pentamix™ Lite od 3M ESPE jeszcze lepszy Pentamix™ Lite od 3M ESPE jeszcze lepszy (Fot. 3M ESPE)
Amerykanie chwalą się premierą mieszalnika Pentamix™ Lite Automatic Mixing Unit. Tymczasem produkt, pod skróconą nazwą Pentamix Lite, dostępny jest już w Polsce od początku roku.

Sytuacja to nie tak niecodzienna jakby się mogło wydawać. Coraz częściej bywa, że polscy dentyści szybciej mogą nabyć produkt, określany mianem światowej premiery, niż amerykańscy koledzy. Tak było w przypadku PentamixTM Lite, który w ofercie krajowej pojawił się 1 stycznia 2014 roku. Oficjalna premiera w USA miała miejsce na początku lutego. 

PentamixTM Lite to nowy, udoskonalony, przenośny mieszalnik 3M ESPE. Jego podstawową zaletą jest to, że można w nim mieszać wszystkie masy wyciskowe z portfolio firmy. Co jeszcze?

Producent zapewnia, że jest szybki i łatwy w obsłudze. Zajmuje niewiele miejsca, waży również niedużo, co sprawia, że można go wykorzystywać mobilnie. Twórcy urządzenia zwracają uwagę również na bezpieczeństwo i higienę urządzenia - napełnianie łyżki wyciskowe odbywa się bez ryzyka zakażenia krzyżowego. Niezaprzeczalną zaletą jest możliwość uzyskania jednolitej i powtarzalnej jakości mieszania bez pęcherzyków powietrza.

Polscy dentyści mogą kupić urządzenie za...złotówkę. Pod warunkiem, że jednocześnie nabędą masy z linii Penta za kwotę 1500 zł brutto. Oferta dostępna w 3M ESPE i dystrybutorów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
3M   3M ESPE   Pentamix Lite   mieszalnik mas wyciskowych  

POLECAMY W SERWISACH