• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Omnicam - kamera bez pudrowania

14-11-2012, 06:08
Omnicam - kamera bez pudrowania
Omnicam - kamera bez pudrowania
Dzięki kamerze CEREC Omnicam, która powoli wchodzi na polski rynek, uciążliwe pudrowanie w ustach pacjenta w trakcie skanowania preparacji, odchodzi do lamusa.

Brak pudru w czasie skanowania jest bardzo dużym ułatwieniem pracy lekarza. Pozwala zapomnieć o odbiciach i refleksach od mokrej tkanki, oszczędza również czas. W Omnicam dentyści docenią także kolorowy obraz na monitorze, który znacznie poprawia widoczność, ułatwia zaznaczanie preparacji oraz stanowi dużą pomoc diagnostyczną w przedstawianiu pacjentowi planu leczenia.

Kamera CEREC Omnicam do systemu CAD/CAM dysponuje światłem białym, dzięki czemu odzwierciedla barwy naturalne w trakcie wizualizacji projektu (odwzorowanie 3D w naturalnych kolorach). W przeciwieństwie do wcześniejszego modelu (Blucam) jest mniejsza i smuklejsza, co zwiększa jej możliwości skanowania w trudno dostępnych miejscach. Co ważne, pomimo mniejszych wymiarów zewnętrznych ma trochę większe pole skanowania.

Ci, którzy mieli już okazję pracować nową kamerą (polski debiut zbiegł się z CEDE 2012) zwracają uwagę na fakt, iż Omnicam wykonuje kilkanaście zdjęć na sekundę co daje efekt  robienia filmu jamy ustnej.

Omnicam i Bluecam - porównanie

źródło: You Tube

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
techDENT   kamera wewnątrzustna   Sprzęt  

POLECAMY W SERWISACH