• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Nowa smartszczoteczka - dla fana gadżetów i dla rodzica

DrBicuspid/szaft
02-12-2014, 14:02
Nowa smartszczoteczka - dla fana gadżetów i dla rodzica Podstawowa wersja Beam Brush kosztuje 29 USD (fot. Beam Brush)
Na rynku amerykańskim pojawiła się kolejna smartszczoteczka do zębów. Nawet bez trzymania jej w dłoni można być pewnym, że zalety higienizacyjne produktu są równie ważne, co interaktywne wrażenia, jakich doznaje się w trakcie jej użytkowania.

Soniczna szczoteczka Beam Brush od Beam Technologies ma rękojeść i główkę z włosiem. Zaskoczeni? Pewnie nie bardzo. Informacja, że produkt wyposażony jest w technologię Bluetooth 4.0 - zmienia wszystko.

Dzięki bezprzewodowym łączom szczoteczka kominukuje się urządzeniami "osadzonymi" na systemie iOS należącym do firmy Apple. Oznacza to, że nie ma sensu wydawać 29 dolarów (cena podstawowa), jeżeli nie jest się posiadaczem: iPhone'a, iPod'a lub iPad'a, i to raczej tych nowszej generacji. Tylko taki sprzęt gwarantuje, że dedykowana smartszczoteczce aplikacja, odkryje przed użytkownikiem nowe aspekty codziennej higieny jamy ustnej.

Technologiczny duet spodoba się fanom monitorowania swoich osiągnięć. Dzięki Beam Brush możemy stworzyć bazę danych zawierającą informacje o częstotliwości czy długości mycia zębów.
Możliwościami zachwyceni powinny być rodzice. Nawet na odległość będą mogli sprawdzić, czy ich pociechy nie zapomniały o szczotkowaniu.
Dzieci zresztą będą miały dodatkową mobilizację codziennej higieny jamy ustnej. Za prawidłowe i regularne mycie zębów można zbierać wirtualne punkty, które następnie wymienia się na prawdziwe nagrody.

Beam Brush to perfekcyjne rozwiązanie również dla tych, którzy nawet na 2 minuty nie potrafią rozstać się Instagramem czy You Tube. Szczotkowanie i śledzenie mediów społecznościowych, to jedna z opcji nowego produktu.

Interesującą opcją jest również możliwość zaprogramowania aplikacji w taki sposób, że wyśle ona informacje do producenta o konieczności dostarczenia nowej główki. Zostanie ona dostarczona pod wskazany adres.

Więcej: drBicuspid.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH