PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Nie tylko chirurgia – praktyczne zastosowanie 3D w codziennej pracy

Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę KaVo Polska Sp. z o.o.
23-08-2016, 13:27
Nie tylko chirurgia – praktyczne zastosowanie 3D w codziennej pracy Aparat 3D produkcji firmy KaVo (fot. KaVo)
Kiedy warto zacząć rozważać inwestycję w aparat 3D? Na co zwrócić uwagę, wybierając tomograf do swojej kliniki? Jak z sukcesem wdrożyć technologię CBCT w codziennej pracy i maksymalnie wykorzystywać jej możliwości?

Jeśli szukają Państwo odpowiedzi na te pytania, już wkrótce będzie można uzyskać je podczas jednego tylko szkolenia! 28 września 2016 KaVo Polska zaprasza na wyjątkowy kurs, podczas którego przedstawi kompendium wiedzy na temat wdrażania technologii CBCT w gabinecie. Swoją wiedzą podzielą się praktycy – dr n. med. Tomasz Nowak, ceniony implantolog z kliniki Addent w Krakowie oraz lek. dent. Mateusz Szkliniarz, specjalista w zakresie aplikacji radiologicznych.

Dr Nowak przedstawi swój przepis na sukces, prezentując, w jaki sposób  wdrożenie technologii CBCT 3D wpłynęło na rozwój jego kliniki, pozyskanie i utrzymanie nowych pacjentów. Dr Szkliniarz zaprezentuje niezwykle szeroki wachlarz możliwości diagnostycznych , jaki oferuje technologia 3D. Mec. Maciej Gibiński, omówi aspekty prawne wdrożenia technologii CBCT w gabinecie, a eksperci BZ WBK Leasing zaprezentują możliwości sfinansowania inwestycji.

Szkolenie dostarczy kompleksowych, rzetelnych informacji, niezbędnych przy podejmowaniu decyzji o wyborze aparatu 3D do gabinetu. Obecność ekspertów z dziedziny stomatologii, prawa i finansów w jednym miejscu umożliwi uzyskanie kompletnych odpowiedzi na wszelkie pytania związane z zastosowaniem technologii BCT w stomatologii.

Termin i miejsce: 28 września 2016, Warszawa

Szczegółowe informacje i zapisy: www.szkoleniestomatologow.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
3D w gabinecie stomatologiczym   KaVo  

POLECAMY W SERWISACH