• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Mycie zębów offline jest passe

ws
10-03-2016, 12:24
Mycie zębów offline jest passe Oral-B Genius
Coraz mniej codziennych czynności możemy efektywnie wykonywać bez pomocy smartfonów. Okazuje się, że w zasadzie czyszczenie zębów bez wsparcia internetu jest bezproduktywnym wysiłkiem.

Dzięki rewolucji technologicznej, każdy może się przekonać jak bardzo źle myje zęby. Taką szansę daje szczoteczka Oral-B Genius, zaprezentowana oficjalnie podczas Mobile World Congress (koniec lutego 2016 r. w Barcelonie).

Użytkownik, dzięki specjalnej aplikacji na smartfona i umiejscowionemu w rączce szczoteczki żyroskopowi, uzyskuje dokładną instrukcję co powinien zrobić, aby w każdym momencie mycia zębów proces ten przebiegał optymalnie.

Analizowany jest nie tylko czas szczotkowania, co w zasadzie dzisiaj jest funkcją wręcz trywialną, ale także zbierane informacje dotyczące: nacisku, kąta natarcia główki szczoteczki, miejsc, które powinny mieć dłuższy kontakt z włosiem szczoteczki. Przekazywane są również wskazówki o rejonach, które tego kontaktu nie zaznały wcale.

W zasadzie szczoteczka Oral-B Genius pełni rolę podobną jak system automatycznego parkowania, z tą jedną różnicą, że w przeciwieństwie do kierownicy, szczoteczkę trzeba trzymać w dłoni.

Szczoteczka Oral-B Genius ma pojawić się w sprzedaży w lipcu 2016 r., a jej cenę skalkulowano na 250 USD.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
smartszczoteczka   szczoteczka do zębów   Oral b  

POLECAMY W SERWISACH