PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

MiniCam HD - nagrywaj jak leczysz

ŁS
12-02-2014, 14:15
MiniCam HD - nagrywaj jak leczysz MiniCam HD - nagrywaj jak leczysz (L.A. Lens)
Prawie 5 tys. dolarów trzeba zapłacić za MiniCam HD, pierwszą kamerę high definition, którą można zamontować na lupie lub lusterku dentystycznym i swobodnie zarejestrować cały zabieg. Producent urządzenia – amerykańska firma L.A. Lens przekonuje, że to produkt stworzony „dla dentystów przez dentystów”.

Kamera pozwala na łatwe fotografowanie i nagrywanie, przechowywanie i udostępnianie procedur, które przeprowadzamy w jamie ustnej pacjenta. Dodatkowo umożliwia również rejestrowanie audio, czyli wszystkiego, co powiemy w trakcie zabiegu.

MiniCam HD jest lekka, w prosty sposób można zamocować ją do lup lub lusterek, dzięki czemu do jej pracy nie trzeba angażować dłoni. Kamera jest kompatybilna z większością komputerów. Podłączamy ją za pomocą kabla USB. Możliwa jest również archiwizacja plików w chmurze.

Producenci podkreślają szerokie zastosowanie ich produktu. Rejestracja wideo zabiegu pozwala na jego odtworzenie w dowolnym momencie, a także np. podzielenie się filmem z innym dentystą. Kamerę można również wykorzystać do nagrania instruktażowego filmu dla pacjenta, np. poświęconego higienie jamy ustnej.

Warto również wspomnieć, że materiał wideo może być kluczowym dowodem w przypadku sądowych roszczeń pacjenta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH