PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Kto wygra Dental Excellence Awards 2014?

jsz
15-07-2014, 12:08
Kto wygra Dental Excellence Awards 2014? CS 8100 (na zdjęciu) od Carestream Dental w 2013 roku zwyciężył w kategorii - Najlepszy produkt do diagnostyki (fot. Carestream Dental)
Rozpoczęła się tegoroczna edycja prestiżowego konkursu Dental Excellence Awards 2014 organizowanego przez serwis DrBicuspid.com. Choć współzawodnictwo ma miejsce w Stanach Zjednoczonych, będziemy śledzić rywalizację produktów, które znalazły się w kategoriach sprzętowych i materiałowych. Z większości z nich korzystają polscy lekarze dentyści.

- Zapraszamy do zgłaszania produktów do tegorocznej edycji Dental Excellence Awards - ogłosił w poniedziałek (15 lipca) Tony Edwards, redaktor naczelny portalu DrBicuspid.com.

Na podstawie zgłoszeń (produkty może zgłaszać każdy do 31 lipca br.) zostanie utworzona lista produktów, na które głosować będą użytkownicy serwisu. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach poznamy w trakcie tegorocznego spotkania American Dental Association (ADA), które odbędzie się w San Antonio.

Przypomnijmy, iż w 2013 roku użytkownicy portalu wybierali najlepsze produkty w 13 kategoriach. W siedmiu z nich oddali głos na najlepsze urządzenia i materiały stomatologiczne. Pozostałe kategorie mają zazwyczaj wymiar personalny. Rywalizują w nich m.in.: wykładowcy, naukowcy, czy higienistki stomatologiczne.

Za największego zwycięzcę ubiegłorocznej rywalizacji można uznać firmę Carestream Dental, aż dwa jej produkty - CS SoftDent v. 15.0 oraz CS 8100 wygrały w swoich kategoriach.

Dental Excellence Awards 2013 - laureaci

Najlepszy materiał odtwórczy (Best New Restorative Material)
Scotchbond Universal, 3M ESPE

Najlepszy produkt do profilaktyki (Best New Preventive Product)
UltraSeal XT hydro, Ultradent Products

Najlepsze urządzenie (Best New Instrument/Device)
Cerec Omnicam, Sirona

Najlepszy produkt higieniczny (Best New Hygienist Product)
Resin 8 scalers, Hu-Friedy

Najlepszy produkt do diagnostyki (Best New Diagnostic/Imaging Device)
CS 8100, Carestream Dental

Najlepszy program typu software (Best New/Updated Software/Service)
CS SoftDent v. 15.0, Carestream Dental

Najlepszy produkt dla pacjentów (Best New Consumer Product)
Zoom Whitespeed, Philips

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH