• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Krakdent: Kol-Dental kusi sprzętem. Będą okazje.

ms
08-03-2016, 10:56
Krakdent: Kol-Dental kusi sprzętem. Będą okazje. Kol-Dental na Krakdencie
To naturalne, goście każdych targów chcieliby „upolować okazję”. Nie inaczej będzie podczas Krakdent 2016. Kol-Dental w tym kontekście wspomina o nowych urządzeniach powystawowych w atrakcyjnej cenie.

Dla wielu zdobycie taniej nowego sprzętu, który pełnił funkcje prezentacyjne przez zaledwie kilka dni, jest wymarzoną okazją. Taka okazja pojawi się podczas Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent 2016 dla tych, którzy zainteresują się sprzętem prezentowanym na stanowiskach firmy Kol-Dental.

   Kol-Dental o preferencjach lekarzy dentystów, uczestników targów stomatologicznych wie niemal wszystko. Firma dysponuje w tym względzie bogatym doświadczeniem, zebranym podczas kilkunastu lat bytności na targach Krakdent.

- Przez dwanaście lat byliśmy uczestnikami wielu zmian w formule prezentacji targowej oferty, a jedną istotną wprowadziliśmy jako pierwsi. Kilka lat temu Kol-Dental postanowił nie wręczać kupującym produktów na targach. Objuczony pakunkami gość targowy nie ma optymalnych warunków do obejrzenia tego co najciekawsze w ofercie wystawienniczej. Przyjmujemy zamówienia bezpośrednio, a poprzez system informatyczny, nasz dział sprzedaży w Warszawie na bieżąco je realizuje. Zwykle zamówiony towar czeka już pod wskazanym adresem, na osobę wracającą z targów. W ten sposób wybawiliśmy lekarzy od noszenia ciężkich bagaży. Była to słuszna decyzja, przy której trwamy, przedstawiając ofertę nie tylko podczas Krakdent – wyjaśnia Laura Latuszek z Kol-Dental.

Oczywiście w ofercie Kol-Dental jest sprzęt, który – pomimo największych starań trudno zapakować do podręcznej torby. Są to na przykład urządzenia firmy Planmeca, sprowadzane na indywidualne zamówienie z Finlandii. - Targi to doskonała okazja, aby zaprezentować sprzęt, który posiadamy w swojej ofercie w połączeniu z bardzo dobrą ofertą cenową - mówi reprezentantka Kol-Dental.

- Na Krakdent przedstawimy m.in. najnowsze osiągnięcia koncernu Planmeca, na przykład:  Planmeca ProMax 3D Clasic – aparat tomograficzny CBCT, Planmeca ProOne - aparat RTG panoramiczny, Planmeca ProX – RTG punktowy, Planmeca ProSensor HD- RVG (radiografia cyfrowa), frezarkę gabinetową Planmeca Planmil oraz unity: Planmeca Sovereign, Planmeca Compact i Touch, Planmeca Compact i Classic. Liczymy na zainteresowanie naszych gości skanerem płytek wewnątrzustnych Planmeca ProScanner oraz skanerem wewnątrzustnym Planmeca Planscan - wylicza Laura Latuszek.

Zaawansowany technologicznie sprzęt, aby dał się poznać z jak najlepszej strony, wymaga dokładnej prezentacji z udziałem ekspertów. - Nasi fachowcy przez cały okres trwania Krakdent są do dyspozycji zwiedzających, służą radą, doświadczeniem i wsparciem. Prezentacja odbywa się na każde życzenie klienta, nie jest ograniczona czasem, trwa tyle, aby w całości uwzględnić indywidualne potrzeby naszego gościa – zapewnia przedstawicielka Kol-Dental.

SŁOWA KLUCZOWE
Ivoclar Vivadent   Planmeca   Kol-Dental   KRAKDENT  

POLECAMY W SERWISACH