• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Krakdent, a więc EUR-MED Polska, a więc Planmeca

ms
04-03-2016, 10:18
Krakdent, a więc EUR-MED Polska, a więc Planmeca EUR - MED na Krakdent
Adam Szczyrba z firmy EUR-MED Polska z Katowic wymienia kilka powodów, dla których właściciele gabinetów dentystycznych odwiedzający Krakdent 2016, powinni w pierwszej kolejności odnaleźć stanowisko W63 w hali Wisła.

- Nie częsta to okazja, aby w rozmowie indywidualnej dowiedzieć się wszystkiego co konkretnie kryje się za Romexis Planmeca, czyli za oprogramowaniem, które chociaż nominalnie służy do obsługi aparatów RTG Planmeca, ale z nie mniejszym powodzeniem może być wykorzystane do planowania zabiegów implantologicznych, do analizy cefalometrycznej, czy też do efektywnego wsparcia procedury w stomatologii estetycznej (moduł SmileDesign) – wylicza Adam Szczyrba z firmy EUR-MED Polska.

Zapewnia on, że każdy, kto chciałby przetestować zalety rozwiązania informatycznego Romexis Planmeca – taką szansę dostanie. Firma przygotowała specjalny scenariusz prezentacji, dzięki któremu zainteresowani nie odejdą od stanowiska W63 w hali Wisłą w poczuciu „informacyjnego niedosytu”.

Oczywiście to nie wszystko na co mogą liczyć odwiedzający stanowisko EUR-MED Polska, a co opatrzone jest sygnaturą made in Planmeca.

- Wszyscy nasi goście będą mogli zapytać, obejrzeć, dotknąć, a przede wszystkim przetestować w działaniu kilka sztandarowych urządzeń Planmeca. Zaprezentujemy aparat panoramiczny ProMax SCARA3, aparat do zdjęć wewnątrzustnych ProX wraz z radiografią Prosensor HD – to nowość oferowana na rynku od ubiegłego roku – zachęca Adam Szczyrba. To on właśnie, przez trzy dni targów Krakdent, dzielić się będzie z zainteresowanymi całą swoją wiedzą na temat oferty Planmeca, o której wie, jeśli nie wszystko, to prawie wszystko.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH